Workshop: Ako písať hudobný text - Vlado Janček - Music Press - informuje o hudbe
NSOV BS 2019
Jay Delver
wagm
BMF

Workshop: Ako písať hudobný text – Vlado Janček

Ako pisat hudobny text Vlado Jancek

Vlado Janček je autorom textov pre slovenské kapely Saténové ruky, Le Payaco a Neuropa. Okrem toho napísal dvojicu kultových a dnes beznádejne vypredaných básnických zbierok Motýľov a Kocúrov, píše divadelné a rozhlasové hry a príležitostne prebásňuje z angličtiny a maďarčiny.

Jeho workshop bude zameraný na uvedomovanie si hudobnosti slova, na previazanie textu s hudobnou a rytmickou zložkou pesničky, na výber originálnej témy aj na originalitu spracovania zvolenej témy textu aj na to, aby text vyznieval v prejave interpreta prirodzene a nenásilne.

Možno predchádzajúce slová vyznievajú príliť seriózne, ale nenechajte sa odradiť. Pracovnými metódami Vladovho workshopu sú hra, experimentovanie a tímová robota. Očakáva sa, že tam bude kopa zábavy a že každý si odtiaľ po skončení odnesie minimálne jeden vlastný dobrý pesničkový text.


Do kolonky „Objednávka“ napíšte:  objednávam vstup na Vlado Janček

Do „Vaša správa“ napíšte, že záväzne objednávate vstup na workshop Vlado Janček : Ako písať hudobný text 8.9.2018.  Na váš e-mail vám budú zaslané inštrukcie k podujatiu.

O vstupenky zažiadajte na adrese:

info (a)mpproduction.eu

 Ďakujeme a tešíme sa na Vás

vlado jancek 


projekt vznikol vďaka podpore:

Musicpress.sk | SOZA | Music Press Production | Fond na podporu umenia

partneri

© 2000-2018. Music Press Production s.r.o. Všetky práva vyhradené