Reklama - MusicPress - informuje o hudbe
Tricka

Reklama

MusicPress je hudobný internetový portál informujúci o hudbe a kultúre. Snažíme sa vám doručiť aktuálne čerstvé hudbobné informácie hlavne z diania na slovenskej a českej hudobnej scéne. Nezanedbávame však ani informácie zo svetovej hudobnej scény. Informácie o festivaloch, koncertoch a podujatiach v okolitých štátoch EU sú samozrejmosťou, pokiaľ nás promotéri danej krajiny informujú o dianí v rámci hudobného a kultúrneho života. Prinášame Vám originálne autorské recenzie, reporty, články, rozhovory, videá a fotografie z diania na hudobnej scéne.

Možnosti reklamy

rozmery bannerov

Musicpress.sk ponúka štandardné bannerové formáty

468×60px

200x200px

300x300px

160x300px

160x600px

200x300px

200x600px

728x90px

aj iné podľa požiadavky.

Vieme vytvoriť sub domenu (stranku), tak aby bola prispôsobená požiadavke na kampaň. Z ne-bannerových komunikačných nástrojov, štandardne využívame PR články, textový box na titulnej strane a súťaže o vstupenky CD a vecné ceny.

V sekcii DOPORUČUJEME vieme jednoducho odprezentovať vaše podujatie, ktoré je zaradené do kalendára podujatí a následne označené ako DOPORUČUJEME čím sa prioritne zobrazuje v slajderi podujatí. Podujatia označené ako DOPORUČUJEME v sebe zahŕňajú aj promo na sociálnych sieťach, Facebook, Twitter, a Instagram.

Informuj sa na cenu

Vieme Vám ponúknuť výhodný balík reklamy na portáloch  Musicpress.sk (Hudba-Music.sk). tento balík vieme zabezpečiť a dohodnúť na osobnom stretnutí. Balík informačne obsahuje: bannerovú kampaň na hore uvedených portáloch, PR články podľa požiadaviek, publikovanie na soc.sieťach, a ostatné marketingové nástroje pre vaše potreby.

Informuj sa na cenu

Po dohode môže byť celá kampaň spojená nasledovne.:

  • Umiestnenie podujatia do sekcie DOPORUČUJEME.
  • Publikovanie na sieťach Facebook, Twitter, Instagram v prospech inzerenta.
  • Bannerová kampaň (cena podľa umiestnenia).
  • PR článok (autorsky spracovaný text o podujatí, alebo udalosti) tiež promovaný na soc. sieťach Facebook, Twitter, Instagram.
  • Výroba Tlačovej správy pre klienta s celým PressKitom a aj balíčkom obsahujúcim hore uvedené služby.

Informuj sa na cenu

 

Mediálne partnerstvo

Pokiaľ si usporiadateľ nízko rozpočtovej hudobnej alebo kultúrnej akcie nemôže dovoliť bannerovú alebo inú kampaň je tu ponuka mediálnej výmeny. Podmienkou je uverejnenie loga Musicpress.sk, na in aj out doorových mediách usporiadateľa eventu na propagačných materiáloch (plagáty, letáky, web, lístky a iné) samozrejmosťou sú akreditácie pre našu redakciu podľa potreby našej redakcie. Za túto podporu vieme ponúknuť prednostné uverejnenie PR článkov, Tlačových správ a pod. na indexovej stránke vrátane min. bannerovej kampane

Informuj sa na cenu

 

pre získanie podrobných informácií nas kontaktujte na: Informuj sa na cenu .

Ďakujeme.

Musicpress logo

© 2000-2016. Music Press Production s.r.o. Všetky práva vyhradené