Reklama

Music Press je hudobný internetový portál informujúci o hudbe a kultúre. Snažíme sa vám doručiť aktuálne čerstvé hudobné informácie hlavne z diania na slovenskej a českej hudobnej scéne. Nezanedbávame však ani informácie zo svetovej hudobnej scény. Informácie o festivaloch, koncertoch a podujatiach v okolitých štátoch EU sú samozrejmosťou, pokiaľ nás promotéri danej krajiny informujú o dianí v rámci hudobného a kultúrneho života. Prinášame Vám originálne autorské recenzie, reporty, články, rozhovory, videá a fotografie z diania na hudobnej scéne.

Možnosti reklamy

Musicpress.sk ponúka štandardné bannerové formáty

  • 728x90px – TOP pozícia vedľa loga
  • 300x200px – TOP pozícia, pravý stĺpec
  • 300x300px – TOP pozícia, pravý stĺpec

vloženie bannera podľa požiadaviek klienta priamo do obsahu (článku), aj iné podľa požiadavky (vyskakovacie okná, pozadie stránky na bokoch mimo obsah ).

Vieme vytvoriť sub-doménu (stránku) tak, aby bola prispôsobená požiadavke na kampaň. Z ne-bannerových komunikačných nástrojov, štandardne využívame PR články, Vaše podujatie v sekcií DOPORUČUJEME, súťaže o vstupenky CD a vecné ceny, podporené kampaňou na sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Instagram.

V sekcii ODPORÚČAME vieme jednoducho odprezentovať vaše podujatie, ktoré je zaradené do kalendára podujatí a následne označené ako ODPORÚČAME čím sa prioritne zobrazuje v slajderi podujatí na hlavnej stránke. Podujatia označené ako DOPORUČUJEME v sebe zahŕňajú aj promo na sociálnych sieťach, Facebook, Twitter, a Instagram.

Informuj sa na cenu

Vieme Vám ponúknuť výhodný balík reklamy na portáloch  Musicpress.sk (Hudba-Music.sk). tento balík vieme zabezpečiť a dohodnúť na osobnom stretnutí. Balík informačne obsahuje: bannerovú kampaň na hore uvedených portáloch, PR články podľa požiadaviek, publikovanie na soc.sieťach, a ostatné marketingové nástroje pre vaše potreby.

Informuj sa na cenu

Po dohode môže byť celá kampaň spojená nasledovne.:

  • Umiestnenie podujatia do sekcie ODPORÚČAME .
  • Publikovanie na sieťach Facebook, Twitter, Instagram v prospech inzerenta.
  • Bannerová kampaň (cena podľa umiestnenia).
  • PR článok (autorsky spracovaný text o podujatí, alebo udalosti) tiež promovaný na soc. sieťach Facebook, Twitter, Instagram.
  • Výroba Tlačovej správy pre klienta s celým Presskitom a aj balíčkom obsahujúcim hore uvedené služby.

Informuj sa na cenu

Mediálne partnerstvo

Pokiaľ si usporiadateľ nízko rozpočtovej hudobnej alebo kultúrnej akcie nemôže dovoliť bannerovú alebo inú kampaň je tu ponuka mediálnej výmeny. Podmienkou je uverejnenie loga Musicpress.sk, na in aj out-doorových mediách usporiadateľa eventu na propagačných materiáloch (plagáty, letáky, web, vstupenky a iné) samozrejmosťou sú akreditácie pre našu redakciu podľa potreby našej redakcie a vstupenky na podujatie v min počte 4ks.  Za túto podporu vieme ponúknuť prednostné uverejnenie PR článkov, Tlačových správ a pod. na indexovej stránke vrátane min. bannerovej kampane.

Informuj sa na cenu

Využite naše skúsenosti

Vieme Vám zabezpečiť dramaturgiu podujatí, eventov, firemných večierkov, fotenie, produkciu videoklipov. Použúvame záznamovú techniku SONY a CANON. Zabezpečíme aj postprodukciu.

pre získanie podrobných informácií nás neváhajte kontaktovať na: Informuj sa

Ďakujeme.

Music Press Production s.r.o. LOGO


Musicpress logo