8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
FestivalyHip-hop Žije 2015 – Poznáme ďalšie mená!

Hip-hop Žije 2015 – Poznáme ďalšie mená!

plagat1

Tretí ročník najväčšieho, slovenského, hip-hopového festivalu Hip-hop Žije sa uskutoční 26. – 28. juná 2015, opäť na Zlatých pieskoch v Bratislave. Organizátori odhalili ďalšie mená z line-upu. Sú nimi velikáni československej scény.

Už sme vedeli, že sa môžeme tešiť na na interprétov ako Ektor, Supa, Momo, Indy & Wich + LA4, kompletný Ty Nikdy Label Jam (Idea, Boy Wonder, Paulie Garand, Dj Fatte), GR Team, Sruhá Strana a Adiss. Tentokrát pribudli Názov Stavby, (Čistýchov, DNA, Slipo, Bacil, Šegi, Dj Hajtkovič), Vladimír 518 & Dj Mike Trafik ft. Refew, AMO, Zverina a mladý talent Palermo.

Ektor – Nohy v pěst

Po prvý krát na festivale uvidíme Vladimíra 518Palerma. Organizátori sľubujú ešte nikoľko veľkých domácich mien a nebude chýbať ani zahraničný headliner. Na jeho meno si musíme ešte počkať.

Vladimír 518 – Jsem jeden z těch

Ak máte radi hip-hop, tento festival ako stvorený pre vás! Lístky za zvýhodnené ceny si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, alebo si môžete kúpiť celý balíček v rukahore shope, ktorý obsahuje okrem lístka aj tričko a CD-čko.

 

 

spot_img