8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
FestivalyKorben Dallas potešia Žákovic skladbami z albumu Karnevalová vrana

Korben Dallas potešia Žákovic skladbami z albumu Karnevalová vrana

zo-plagatik-bezlog-18-originalSkupina Korben Dallas sa teší na festival Žákovic Open, kde sa cíti ako doma! Juraj Benetin, Lukáš Fila a Ozo Guttler si na festivale v Trenčianskych Bohuslaviciach od 25. do 26. júla plánujú vypočuť kapely Hex, Paru, Čad, Fresh out the bus, Billy Barman, Medial Banana a Feel me. Slovenská hudba je totiž pre Korben Dallas dôležitou referenciou aj inšpiráciou.

Skupina Korben Dallas vystúpi na 14. ročníku festivalu Žákovic Open! Trojnásobní víťazi cien Radio Head Awards 2014 sa na rodinnú atmosféru festivalu v Trenčianskych Bohuslaviciach  25. a  26. júla už tešia. Juraj Benetin, Lukáš Fila a Ozo Guttler na festivale Žákovic Open odpália hity „Otec“, „Zlatý jeleň“ či „Beh“ z albumu „Karnevalová vrana“.

Uznávaná kapela sa nevie dočkať vystúpení kolegov – muzikantov na festivale Žákovic Open. Hudba slovenských kapiel je totiž pre Korben Dallas inšpiráciou. Fanúšikovia dobrej zábavy a rodinnej atmosféry si od 25. do 26. júla môžu naživo vychutnať okrem Korben Dallas aj  Xindla X, MidiLidi a kapely HEX, LePayaco, Para, Moja reč, Billy Barman a mnoho ďalších.

Korben Dallas – Zlatý jeleň


 

Lístky na Žákovic Open sú v predaji na www.predpredaj.sk a v penzióne Žákovic v Trenčianskych Bohuslaviciach. Všetky potrebné informácie o hudobnom festivale nájdete na  www.zakovicopen.sk alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)
spot_img