8.6 C
Slovakia
nedeľa, 10 decembra, 2023
spot_img
FestivalyNJ Flesh Fest - metalový festival rodinnej atmosféry

NJ Flesh Fest – metalový festival rodinnej atmosféry

Leto ponúka veľa hudobných zážitkov a mnohé z nich majú metalový charakter. Okrem tých najväčších a väčších sa oplatí navštíviť aj tie menšie, ktoré majú takmer rodinnú atmosféru. Jedným z nich bude prvýročník NJ Flesh Festu, ktorý sa uskutoční 3. augusta v areáloch Skalky v Novom Jičíne.

Nestačí už iba ponúknuť program, ale zariadiť aj komfort a pridať ešte čosi navyše – lokalitu v krásnej prírode. Hudobné festivaly aj tie metalové sa snažia svojim návštevníkom spríjemniť dni v letnom dovolenkovom období. Takto k tomu pristupuje aj nový festival NJ Flesh Fesh, ktorý sa bude konať 3. augusta v Skalky u Nového Jičína.

Obľúbené miesto domácich aj návštevníkov z okolitých regiónov. V okolí lemovanými hustými lesmi je dominantnou útulný amfiteáter, do ktorého sa zmestí okolo dvesto ľudí. Je teda viac než jasné, že za chvíľku sa bude v ňom každý s každým poznať a pomedzi fanúšikov sa budú prechádzať hudobníci z vystupujúcich kapiel.

Headlinermi NJ Flesh Fest bude pražská pätica Hentai Corporation s energickým spojením thrash metalu a rock and rollu, hip hopovo punkový projekt Elektrick Mann z blízkeho okolia a crossoverová skupina Switch.

Hentai Corporation – Synthetic Limits 

Okrem toho vystúpi aj symfonicko-metalcorová Marina, rytmický old school hardcore Street Machine, z metalových encyklopédií známa death / grind skupina Disfigured Corpse a thrash metalová stálica Nahum. V programe vystúpia aj ďalšie kapely ako Silent Stream Of Godless Elegy, UP!GREAT, Primary Resistance, Secrets Of Separation, Top Sekret, Arch Of Hell, Facan a Ador Dorath.

Prívlastok medzinárodný získa festival vďaka účinkovaniu maďarskej old schol hardcore zostavy Don Gatto a britskej hardcore skupiny TRC. A netreba zabudnúť ani na slovenský ČAD vedený charizmatickým poetom Pištom „Vandalom“ Chrapom.

ČAD – V krku krv