8.6 C
Slovakia
sobota, 22 júna, 2024
spot_img
FestivalyNa Hip-Hop Žije vystúpi aj Majk Spirit a Moja Reč

Na Hip-Hop Žije vystúpi aj Majk Spirit a Moja Reč

hip-hop-zije-2015

Už o dva mesiace sa Zlatých Pieskoch v Bratislave bude konať najväčšia slovenská hip-hopová udalosť. Počas posledného júnového víkendu (26.6 – 28.6) vypukne Hip-Hop Žije 2015!

Organizátori už dávnejšie zverejnili prvé mená slovenskej a českej hip-hopovej scény. Fanúšikovia sa môžu tešiť napríklad na Kontrafakt, Separa, Názov Skladby, Ektora, Ty Nikdy Label Jam, A.M.O., Vladimíra 518, Indy & Witcha + LA4, Moma, Pil Ciho, Druhú Stranu, Zverinu Plexa & Majself a mnoho ďalších. Tentokrát pribúdajú Majk Spirit, Moja Reč, Otis, Cigo, Elpe a Jay Diesel.

Moja Reč – Nočný let

https://www.youtube.com/watch?v=4HK3lF531C4

Títo interpréti sa uzatvájú československá časť line-upu hlavného pódia. To ale ani zďaleka nie je všetko. V najbližšej dobe sa dozvieme, kto bude zahraničný headliner a akí interpréti obsadia druhý stage. Na festivale budú samozrejme aj tanečné a beatboxové battle a rôzne športové aktivity.

Otis – Úprimný

Ak máte radi naozaj kvalitný hip hop, tak si toto podujatie nemôžte nechať újsť. Stále je možnosť si zakúpiť lístky za zvýhodnené ceny. Týchto možností existuje hneď niekoľko. Buď si zakúpite bežné alebo VIP lístky v sieti Ticketportal, alebo si zakúpite bežný, prípadne VIP balík spolu s tričkom a CD-čkom Hip Hop Žije v rukahore shope.

spot_img