8.6 C
Slovakia
štvrtok, 25 februára, 2021
Festivaly Už zajtra na Zelenej vode "hip hopový element" so Separom, Majk Spirit,...

Už zajtra na Zelenej vode “hip hopový element” so Separom, Majk Spirit, Ektor a ďalšími

10435393_651940104891378_4397703104139233081_n.jpg.crop_displayAk ste doteraz neznášali pondelky a neviete si predstaviť, že by ste sa v tento deň “rozbili“ viac ako cez víkend, je možné, že zmeníte svoj názor. A to už najbližší pondelok. Uskutoční sa vtedy podujatie, ktoré bude naozaj výnimočné a bude sa vymykať zaužívaným konvenciám – najmä ak hovoríme o domácej festivalovej scéne.

Fanúšikovia DJingu, MCingu, graffiti, breakdanceu a predovšetkým hip-hopu si dajú v pondelok 21. júla zraz na open air festivale Elements. Jeho dejiskom bude obľúbená Zelená voda pri Novom meste nad Váhom, doslova ideálne miesto na letný happening akéhokoľvek druhu, ktorý promotérov i umelcov priťahuje už roky. Od 18:00 tam bude návštevníkov čakať pestrý, nielen hudobný program, ktorý večer vyvrcholí vystúpeniami toho najlepšieho, čo česko-slovenská hip-hopová scéna v súčasnosti ponúka. Kontrafakt, Majk Spirit & H16, Kali & Peter Pann, Ektor, Separ a 4D – osvedčené mená, ktoré určite netreba bližšie predstavovať a zároveň interpreti, ktorých ľudia toto leto neuvidia pokope na žiadnom inom podobnom podujatí. A len aby sa nezabudlo, organizátori mysleli pri zostovavaní line-upu aj na tých, ktorí budú musieť ísť na druhý deň ráno do práce…

Separ – Hejtklub 3


 

Vstupenky na festival sú v predpredaji v sieti Ticketportal za príjemných 10 eur, na mieste bude vstupné 15 eur. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktoré sa dajú zadovážiť za 30 eur a majiteľovi zabezpečia nielen samostatný bar, ale i originálne tričko a stretká s umelcami. Organizátori tiež vyšli v ústrety aj držiteľom preukazu ZŤP,  ktorí majú 50-percentnú zľavu zo základného vstupného.

(TS – Ján Papáč – redakčne skrátené)