8.6 C
Slovakia
sobota, 24 februára, 2024
spot_img
FestivalyUž zajtra na Zelenej vode "hip hopový element" so Separom, Majk Spirit,...

Už zajtra na Zelenej vode „hip hopový element“ so Separom, Majk Spirit, Ektor a ďalšími

10435393_651940104891378_4397703104139233081_n.jpg.crop_displayAk ste doteraz neznášali pondelky a neviete si predstaviť, že by ste sa v tento deň “rozbili“ viac ako cez víkend, je možné, že zmeníte svoj názor. A to už najbližší pondelok. Uskutoční sa vtedy podujatie, ktoré bude naozaj výnimočné a bude sa vymykať zaužívaným konvenciám – najmä ak hovoríme o domácej festivalovej scéne.

Fanúšikovia DJingu, MCingu, graffiti, breakdanceu a predovšetkým hip-hopu si dajú v pondelok 21. júla zraz na open air festivale Elements. Jeho dejiskom bude obľúbená Zelená voda pri Novom meste nad Váhom, doslova ideálne miesto na letný happening akéhokoľvek druhu, ktorý promotérov i umelcov priťahuje už roky. Od 18:00 tam bude návštevníkov čakať pestrý, nielen hudobný program, ktorý večer vyvrcholí vystúpeniami toho najlepšieho, čo česko-slovenská hip-hopová scéna v súčasnosti ponúka. Kontrafakt, Majk Spirit & H16, Kali & Peter Pann, Ektor, Separ a 4D – osvedčené mená, ktoré určite netreba bližšie predstavovať a zároveň interpreti, ktorých ľudia toto leto neuvidia pokope na žiadnom inom podobnom podujatí. A len aby sa nezabudlo, organizátori mysleli pri zostovavaní line-upu aj na tých, ktorí budú musieť ísť na druhý deň ráno do práce…

Separ – Hejtklub 3


 

Vstupenky na festival sú v predpredaji v sieti Ticketportal za príjemných 10 eur, na mieste bude vstupné 15 eur. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktoré sa dajú zadovážiť za 30 eur a majiteľovi zabezpečia nielen samostatný bar, ale i originálne tričko a stretká s umelcami. Organizátori tiež vyšli v ústrety aj držiteľom preukazu ZŤP,  ktorí majú 50-percentnú zľavu zo základného vstupného.

(TS – Ján Papáč – redakčne skrátené)
spot_img