8.6 C
Slovakia
sobota, 18 mája, 2024
spot_img
FestivalyV rámci osláv vystúpia Wooten, Stern a Scofield - vstupenky sú už...

V rámci osláv vystúpia Wooten, Stern a Scofield – vstupenky sú už v predaji

untitledStern, Scofield a Wooten vystúpia na jubilejnom 40. ročníku Bratislavských Jazzových Dní v Inchebe od 24. do 26. októbra. Organizátori pripravili aj špeciálne prekvapenie, pribudol festivalový deň – 23. október v Starej Tržnici, s prehliadkou toho najlepšieho slovenského jazzu.

Vstupenky na Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľňa 2014 sú odo dnešného dňa v predpredaji, program o už čoskoro rozrastie o ďalšie hudobné hviezdy.

Victor Wooten – Isn´t She Lovely


 

Oslavy festivalu, ktorý vo svojej histórii priviezol na Slovensko najväčšie  hviezdy svetového jazzu, budú štvordňové. Jesenný sviatok jazzu, ktorý sa pravidelne koná počas troch októbrových dní v bratislavskej Inchebe sa tento rok rozrastie o oslavy slovenského jazzu.

Victor Wooten – Super solo

https://www.youtube.com/watch?v=lnYrIMjfETc


 

Vstupenky na Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľňa sú už v predaji prostredníctvom Ticketportalu. V predaji je aj limitovaná edícia jednodňových vstupeniek za uvádzaciu cenu 20 eur. Vstupenky na koncert v Starej Tržnici sa predávajú za cenu 14 eur. Okrem toho je možné zakúpiť si aj permanentky či VIP permanentky.

(TS – Silvia Turnerová – redakčne skrátené)
spot_img