8.6 C
Slovakia
pondelok, 17 júna, 2024
spot_img
FotoreportyPestrofarebný kabaret Kid Koalu

Pestrofarebný kabaret Kid Koalu

| autor: Kurabeznohy

01.03. 2013 – Kid Koala  – Lucerna music Bar – Praha

neboli nájdené žiadne obrázky

 
Kto 3.3. nebol v pražskej Lucerne má dve možnosti: ľutovať, ženebol na koncerte Kid Koaly alebo pevne veriť, žeho čoskoro uvidí! Tento kanadský dj spolu s dievčatami Adira Amram & The Experience z New Yorku to roztočili tak ako v nedelu nebýva moc zvykom. Celé to začalo Ericovým (krstné meno Kid Koaly) príhovorom, žeto čo uvidíme prvé 2 minúty sa nám môze zdať veľmi zvláštne zábavné, ale postupne sa do toho zamilujeme.

To čo nasledovalo som teda moc nečakala – vyšli 3 dievčatá odeté v kostýmoch, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani David Bowie (gýču bolo na rozdávanie) Bolo to celé na rozhraní kabaretu, komixu a hlavne zábavy.

A okrem iného celé to pôsobilo veľmi autenticky, pretože Kid nemal žiadny laptop iba svoje platne, na ktoré sme mohli detailne celý čas pozerať na dvoch obrazovkách nad ním. Potom to už išlo nezastaviteľne ako lavína – predstavenie nového albumu 12 Bit Blues, striedanie kostýmov, kulís, intenzívna interakcia s publikom. Pre podporu atmosféry si Eric dal kostým koaly. Zakončenie tohto hudobného výletu sa nieslo na palube KoalAir z Chicaga do Los Angeles, i keď zdalo sa, že by to mali potiahnuť až na
Havaii – k zakončeniu pridali ešte limbo tanec (podliezanie tyče v záklone). Performeri sa k tomu aj náležite prispôsobili letoskovské uniformy a nezabudli rozdávat bonbóny.

Vydavatelstvo Ninja Tune musí byť obzvlášť hrdé, že vo svojom portfóliu majú práve Kid Koalu a my v Prahe sme boli tiež šťastní, že sme sa mohli zúčastniť tour Vinyl Vaudeville 2.0! Dúfam, že čoskoro zase budem mať taký intenzívny hudobný zázitok.

spot_img