8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
Nu Sound ofHerecký prejav Karoliny Czarneckej vtesnaný do hudby

Herecký prejav Karoliny Czarneckej vtesnaný do hudby

a31d256d-f910-4449-8d10-ceb7cb650f19Je autorkou jedného z najväčších minuloročných poľských hitov. S provokatívnou coververziou od kultovej kabaretnej skupiny The Tiger Lillies zaujala na speváckej súťaži vo Vroclavi a okamžite sa jej interpretácia šírila aj na sociálnych sieťach. Mnohí však nepochopili, že Karoline nešlo o lacné škandalizovanie, ale chcela predovšetkým vyzdvihnúť svoju poctu tejto hudobnej legende.

Karolina Czarnecka – Hera, koky, hask, LSD

https://www.youtube.com/watch?v=1AB29IOIOw0

Okrem spevu sa Karolina venuje aj herectvu, ktoré študuje na akadémii vo Varšave. Tento jej herecký talent veľmi dobre badať v jej podmanivých videoklipoch. A práve jeden z nich prednedávnom natočila ku skladbe Demakijaż, v ktorom sa predstavil ako hosť raper Łukasz Rostkowski,  známy pod prezývkou L.U.CKarolinu Czarnecku môžete v apríli naživo uvidieť v siedmich poľských mestách, kde vystúpi v rámci svojho domáceho koncertného turné

Karolina Czarnecka / L.U.C. – Demakijaż

https://www.youtube.com/watch?v=nYf2TYHobU8

Karolina Czarnecka a Band vystúpi 17.10.2015 v Bratislavskom Nu Spirit Clube spolu s kapelou Ghost of You v rámci projektu Nu Sound of Visegrad.

Nu Sound of Visegrad 2015 / Karolina Czarnecka / Ghost of You

spot_img