8.6 C
Slovakia
sobota, 18 mája, 2024
spot_img
FestivalyBalaton Sound 2023 s prvými oznámenými menami

Balaton Sound 2023 s prvými oznámenými menami

Balaton Sound, ktorý sa uskutoční 28. júna – 1. júla, oznámil prvých účinkujúcich. Na najväčšie jazero v strednej Európe príde Armin van Buuren, Don Diablo, Dimension a mnohí ďalší svetoví producenti.

December sa možno zdá, že nie je najpríhodnejší čas, aby sa plánovala letná dovolenka či prázdniny, ale zároveň je to dobrý termín na zverejňovanie a ohlasovanie noviniek z festivalov. Takto si mnohí naplánujú návštevu svojho festivalu už kúpou vstupeniek v predpredajoch.

Jedným z obľúbených hudobných festivalov, ktoré sa konajú v blízkosti nášho regiónu, je maďarský Balaton Sound – mladší súrodenec Sziget festivalu, orientovaný na tanečnú hudbu. Koná sa od 28. júna do 1. júla na jazere Balaton. Organizátori oznámili prvú várku mien na čele s holandským producentom Arminom van Buurenom, ktorý tento rok vydal hneď dvojicu noviniek Feel Again, Pt. 1, Feel Again, Pt. 2 z pripravovanej trilógie.

Ďalším Holanďanom z programu je Don Diablo. Ten sa spojil s kultovým sci-fi seriálom Stranger Things, aby urobil niekoľko remixov skladieb, ktoré sa v ňom vyskytli, napríklad aj Running Up That od Kate Bush.

A do tretice oznámený holandský producent Hardwell príde na Balaton s aktuálnou nahrávkou Rebels Never Die. Hviezdne belgicko-grécke súrodenecké duo Dmitri Vegas & Like Mike navštívia festival z pozície jedných z najúspešnejších producentov, čo sa týka nasadzovania rádiových singlov.

Fanúšikovia drum and bassu ocenili oznámenie britského producenta Dimension, ktorého album Organ posunul hranice žánru. Ďalšími oznámenými menami sú KSHMR, Kungs, Ofenbach, Vini Vici, Joe Corry a ďalší už čoskoro. Vďaka spolupráci s promotérskou značkou B My Lake budú

Miestna značka B My Lake aj tento rok spája sily s Balaton Soundom a privíta umelcov z undergroundovej hudobnej scény.

Balaton Sound nie je iba o trávení času pri stagoch roztrúsených v areáli jazera Balaton. Toto miesto ponúka možnosť aktívneho oddychu, ako je cvičenie jogy, sprievodného programu (divadlá, módne prehliadky) aj relaxu v podobe VIP zóny s vlastným bazénom, prístupom na pláž, kasínom, novou safari lounge atď. Možnosť zakúpenia viacerých VIP Holiday balíkov, ktoré obsahujú ubytovanie, raňajky, transfer, exkluzívne párty a prekvapenia – viac na stránkach festivalu.


Vstupenky:

K dispozícii iba počas nasledujúcich 72 hodín od 8. decembra:

4-dňový lístok už od 199 €

3 dňový lístok od 165 €

Vstupenky do kempu už od 29 €

Jednodňový lístok od 69 € (od 12. decembra)

spot_img