8.6 C
Slovakia
streda, 17 júla, 2024
spot_img
FestivalyBalaton Sound osvieži aj v zime

Balaton Sound osvieži aj v zime

Balaton Sound, ktorý uskutoční od 28. júna do 1. júla v Zamárdi, oznámil ďalšie mená v programe. K jazeru Balaton príde Carl Cox, Charlotte de Witte či DJ Tiësto a mnohí ďalší.

Klubová sezóna už teraz ukazuje, ktoré mená budú dominovať aj v letných festivaloch. Tie najväčšie mená väčšinou stihne uchytiť festival tanečnej hudby Balaton Sound, o čom dosvedčuje aj práve zverejnené mená svetoznámych producentov.

Druhá várka z programu sa viaže na legendy aj aktuálne mená. Stret generácií v rozmanitom výbere – jedna z hlavných postáv housovej scény Carl Coxx, v rovnakom postavení, len v inom žánri – DJ Tiësto – verzus súčasné hviezdy Charlotte de Witte, Joseph Capriati, Adam Beyer, Blasterjaxx, ANNA, Arbat.

Balaton Sound festival je považovaný za jeden z najväčších plážových hudobných festivalov. Každoročne sa tam zíde cez stopäťdesiat tisíc ľudí, aby pri vode strávili tanečný sviatok roka. Organizátori sa snažia každý rok priniesť zlepšenia, ktoré by ešte viac spojili letnú dovolenku s festivalovou atmosférou. Tento rok pribudne nový stage Dreher Soundlash, na ktorom budú denné vystúpenia a predstaví značky Masquerade, Q-dance, Rave Culture, Next Level.

Vstupenky všetkých kategórií.

spot_img