8.6 C
Slovakia
piatok, 12 apríla, 2024
spot_img
FestivalyBalaton Sound oznamuje Adama Bayera, Amelie Lens, Miss Monique, 999999999, FJAAK a...

Balaton Sound oznamuje Adama Bayera, Amelie Lens, Miss Monique, 999999999, FJAAK a ďalšie svetové mená

Plážový festival Balaton Sound oznamuje ďalších účinkujúcich – nechýba medzi nimi Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin (live), Maceo Plex, Reinier Zonneveld (live), Mathame, FJAAK, Mind Against, Miss Monique Sara Landry, Trym, vo svojej premiére 999999999 aj špeciálne sety významnej holandskej promotérskej značky Q-dance.

Tie v súčasnosti najpopulárnejšie  elektronická mená v rôznych žánrových odtieňoch. Heineken Balaton Sound láka na trojdňový festival, ktorý sa uskutoční 3. do 6. júla pri jazere Balaton v Zamárdi. Táto relaxačná oblasť vyrastie na veľkú festivalovú a oddychovú zónu s takmer kilometrovou plážou, kde budú nielen koncertné a DJské sety, ale aj sprievodný program s módnymi prehliadkami, športovými aktivitami, tanečnými workshopmi aj s techno jógou.

Tohtoročnými novinkami je premiestnenie hlavného vchodu a umiestnenie hlavného pódia, kde sa odohrá špeciálna záverečná šou promotérskej značky Q-dance z Holandaska so setmi od The Qreator, Sound Rush, Ran-D, Warface, Sefa. Okrem hlavného stagu si organizátori dávajú záležať aj na zvyšné javiská s kvalitným zvukom a svetlom s pripravenými špeciálnymi setmi.

 „S novo ohlásenými interpretmi je naším cieľom ponúknuť široký výber zo scény elektronickej hudby, ktorý je teraz jasne viditeľný pre návštevníkov Heineken Balaton Soundu. Festival ako taký predstaví tak mainstreamovú elitu elektronickej hudby, ako aj to najlepšie z undergroundovej elektronickej hudby, čím výrazne posilní line up o čoraz populárnejších hard techno a hardstyle umelcov“ vyjadrila sa projektová manažérka festivalu Anna Filutás.

Okrem prostredia s výnimočnou polohou pri jazere je pre divákov z celého sveta veľkým lákadlom najmä vybrúsený lineup, v ktorom sa stretávajú umelci rôznych elektronických štýlov a žánrov, či už mainstremového alebo klubovejšieho charakteru.

Techno scénu zastúpi Amelie Lens, Adam Beyer, Maceo Plex, Stephan Bodzin live, Mathame, FJAAK, kooperácia medzi Space 92POPOF a jeho tvrdšiu podobu predstaví Sara Landry, Rune RK, Trym, 999999999, Reinier Zonneveld s live hard-edge acid technom. Z housovej scény príde Meduza, Vintage Culture a na vrchol rýchlo stúpajúca Miss Monique.


Štvordňový festivalový pass je momentálne k dispozícii za 225 EUR a štvordňový VIP festivalový pas za 385 EUR. Všetky typy vstupeniek na tomto mieste.

spot_img