8.6 C
Slovakia
piatok, 19 júla, 2024
spot_img
FestivalyPeggy Gou a jej súčasné techno na Pohode 2024

Peggy Gou a jej súčasné techno na Pohode 2024

Peggy Gou patrí k najvýraznejším a najtalentovanejším DJkám a producentkám súčasnosti. Aktuálne sa umiestnila na 3. mieste v BBC Sound of 2024 a získala nomináciu na Brit Awards 2024 v kategórii International Song of the Year s jej megahitom (It Goes Like) Nanana, ktorý patrí k najznámejším songom ostatnej doby.

Peggy sa stala rýchlo populárnou vďaka svojmu jedinečnému štýlu, v ktorom kombinuje house, techno, electro a elementy tradičnej kórejskej hudby. Jej skladby sú chytľavé a hlavne plné pozitívnej energie.

Svoje prvé EP platne vydala na prestížnych labeloch ako Ninja Tune alebo Phonica. V roku 2019 si však založila vlastné vydavateľstvo Gudu Records. Pozitívne ohlasy získala aj jej kompilácia DJ-Kicks: Peggy Gou. Vystupovala na najväčších festivaloch ako Glastonbury, Coachella, Primavera Sound alebo Sónar. V rebríčku TOP 100 DJs 2023 magazínu DJ Mag sa umiestnila na 9. mieste.

Debutový album by Peggy mala vydať ešte v tomto roku a ďalšou ochutnávkou z neho je singel I Believe In Love Again, ktorý nahrala spoločne s Lennym Kravitzom.

spot_img