8.6 C
Slovakia
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
FestivalyDj Premier - jeden z najlepších hudobných producentov na svete vystúpi na...

Dj Premier – jeden z najlepších hudobných producentov na svete vystúpi na Hip Hop Žije 2016

Flyer_FBFestival Hip Hop Žije, ktorý sa koná už po štvrtý krát tradične na bratislavských Zlatých pieskoch oznamuje jednu z hlavných zahraničných hviezd. Bude ňou človek, ktorý podľa magazínu Source patrí k top 20 najlepším producentom na svete.

Dj Premier je v svetovom hip hope skutočnou ikonou. Bol spoluzakladateľom legendárnej, žiaľ už neexistujúcej skupiny Gang Starr. Momentálne vystupuje buď sám ako dj alebo spolu s rapperom Royce da 5’ 9” pod menom PRhyme.

PRhyme -Courtesy

Počas svojej uz takmer 30 ročnej hudobnej kariéry sa môže pýšiť spoluprácami ako len málokto. Môžeme spomenúť napríklad mená ako Kanye West, Jay Z, Snoop Dogg, Notoriou B.I.G., Busta Rhymes, Game, Fat Joe, Limp Bizkit, Xzibit a desiatky ďalších.

DJ Premier – Classic

Jeho djské vystúpenia sa vyznačujú obrovskou energiou a taktiež veľkou interakciou a komunikáciou s publikom. Premier sa na Slovensku predstaví poprvýkrát a preto by ste si túto show nemali nechať újsť.

Dj Premier ale stále nie je najhlavnejšou hviezdou celého festivalu. Organizátori odhalia meno hlavného headlinera už o niekoľko týždňov.

Za spomenutie stoja ešte určite domáce mená, ktoré svoju účasť na festivale potvrdili: DMS (Separ, Dame a Dj Miko), Kali a Peter Pann, L.U.Z.A., Ektor, Pil C, Otis, Dj Wich, Igor Kmeťo, Zverina, Aless, Jofre a Krok Speť.

Ak vás tento line up oslovil, tak máte stále možnosť zakúpenia vstupenky za zvýhodnenú cenu. Normálne a VIP lístky alebo zvýhodnené balíčky s mikinou či tričkom sú stále k dizpozicii. Lístky nájdete v sieti ticketportal a balíčky na rukahore.sk.

spot_img