8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
FestivalyOdhalili prvú časť line upu Let It Rollu

Odhalili prvú časť line upu Let It Rollu

liroa2016-annot-v2-1448282241

V lete sa v Českej Republike už deviatykrát uskutoční festival, ktorý  často označujú ako najväčší drum & bassový na svete. 28. júla až 30. augusta 2016 na letisku v Milovicích vypukne Let It Roll Open Air.

Pojem Let It Roll vznikol v roku 2003, ako séria klubových akcií. Potom sa presunul do veľkých priestorov. V roku 2008 prvýkrát usporiadali letný open air festival. Už od začiatku sa odlišoval od iných festivalov originálnym designom pódií, ktorých vzhľad sa každoročně mení a skvelo dokresluje unikátnu atmosféru festivalu. Minulý rok na festival údajne zavítalo až 25 tisíc ľudí.

Let It Roll – aftermovie 2015

Tento rok tri drum & bassové noci prinesú hostí z deviatich zahraničných vydavateľstiev ako napríklad Hospital Records, RAM Records, Viper Recordings či Noisia Invites. Na svoje si prídu milovníci liquidfinku, mainstreamu, neurofunku aj deep drum & bassu.

Organizátori zverejňujú prvú z piatich fáz line-upu. Poznáme už 22 zahraničných mien, ktoré na festivale určite vystúpia. Jedným z headlinerov bude austrálsko-britská skupina Pendulum. Po troch rokoch prídu aj Calyx & TeeBee. Na festivale vystúpia aj stálice ako Audio a Mefjus. Liquid budú zastupovať Fred V & Grafix, Logistics a Maduk. Tešiť sa môžeme aj na mená ako Dimension, London Elektricity, Culture Shock, Frankee a June Miller.

Pendulum – Crush

Permanentky na Let It Roll je možné zakúpiť v sieti Ticketportal. Dostupná je štandardná, alebo platinová vstupenka. V oboch prípadoch sa dá kúpa rozdeliť aj na dve splátky.

spot_img