8.6 C
Slovakia
nedeľa, 26 mája, 2024
spot_img
FestivalyGrape vynahradí sklamania z minulého ročníka

Grape vynahradí sklamania z minulého ročníka

 

Grape FestivalNa line-up Grape festivalu tento týždeň pribudli ďalšie tri mená zahraničných interprétov. Opäť potešia aj fanúšikov, ktorí minulý rok z festivalu odchádzali sklamaní.

Minulý rok pre búrku nemohla odohrať celý koncert dánska speváčka Karen Marie Ørsted alias . Organizárom sa podarilo vybaviť, aby prišla znovu tento rok a vynahradila fanúšikom, že minulý rok nezaznela jej najznámejšia skladba Lean On.

MØ – Lean On live 2015

Po troch rokoch sa na Grape festival vráti austrálsky street performer Dub FX, ktorý sa preslávil spevom kombinovaným s pozoruhodným beatboxom. Tretím zverejneným menom je írska kapela All Tvvins. Ich tvorba môže pripomínať Foals alebo Editors, ale ešte nie sú takí preslávení. V súčastnosti sú ževraj najzaujímavejšou kapelou zeleného ostrova.

All Tvvins – Darkest Ocean

Festival Grape sa uskutoční 12. a 13. augusta na piešťanskom letisku. Potvrdení účinkujúci sú Bloc Party, Netsky live, Milky Chance, Camo & Krooked, Circa Waves, HVOB, Jan Blomqvist a Bokka. Všetky podrobnosti o festivale nájdete na oficiálnej stránke www.grapefestival.sk.

spot_img