8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
FestivalyHeineken Balaton Sound 2024 – prvá vlna vstupeniek od 2. novembra

Heineken Balaton Sound 2024 – prvá vlna vstupeniek od 2. novembra

Jeden z najväčších elektronických plážových festivalov v Európe. Taký je prívlastok hudobného festival Heineken Balaton Sound, ktorý sa uskutoční na jazere Balaton, Zamárdi, od 3. do 6. Júla 2024. Organizátori už čoskoro oznámia prvých headlinerov a zverejnia možnosť zakúpiť si vstupenky za zvýhodnenú cenu.

Len sedemdesiatdva hodín budú mať záujemcovia o prvé predpredajové vstupenky na festival Heineken Balaton Sound. Predpredaj sa spustí od 2. novembra o 20:00, kedy bude k dispozícii prvá vlna zvýhodnených štvordňových vstupeniek za 169 EUR.

Pre návštevníkov festivalu s dlhoročnou tradíciou, ktorý sa bude konať už po osemnásťkrát a za ten čas ho poctili svojou návštevou také mená ako Beastie Boys, Eric Prydz, Carl Cox, The Prodigy, Wu-Tang Clan, Faithless, Armin Van Buuran a mnohí ďalší, organizátori pripravujú zaujímavý program a novinky, ktoré sa týkajú aj posunu termínu začatia festivalu už o týždeň skôr. Ďalšími zmenami bude rozšírenie areálu o nové kempingové služby a zmodernizovanie sociálnych zariadení.

„Vďaka podpore obyvateľov Zamárdi, kde sa festival koná, sa mesto rozhodlo, že festival môže začať v roku 2024 o týždeň neskôr. V dôsledku toho predpokladáme vyšší záujem z domácich aj zahraničných návštevníkov, keďže termín bude opäť o čosi lepšie naplánovaný pre študentov, ktorí boli vždy pre nás dôležití. Tohtoročný festival získal výraznú pozitívnu spätnú väzbu, ktorá zdôraznila rozmanitosť elektronických hudobných žánrov, veľkolepé nastavenie pódia, očarujúce plážové oblasti a celkové zlepšenia infraštruktúry a vybavenia,“ vyjadrila sa projektová manažérka festivalu Anna Filutás, ktorá vyzdvihla aj význam hlavného sponzora – pivovaru Heineken.

spot_img