8.6 C
Slovakia
piatok, 19 apríla, 2024
spot_img
FestivalyHudba s ďalšími formami umenia na berlínskom festivale CTM

Hudba s ďalšími formami umenia na berlínskom festivale CTM

Organizátori multimediálneho festivalu CTM zverejnili tretiu vlnu účinkujúcich. Záber na experimentálny zvuk a hudobnú kultúru z Južnej Ázie.

CTM Festival sa uskutoční od 25. januára do 3. februára na rôznych miestach v Berlíne. Prinesie umelcov, ktorí prekračujú hranicu žánrov a spájajú v sebe rôzne formy umenia. Digitálna kultúra, ktorá je súčasťou festivalu, je príznačná aj pre ázijské tigre ako Singapur, Indonézia či Thajsko, z ktorých pochádza časť novo potvrdených účinkujúcich ako napríklad Gabber Modus OperandiKok Siew-Wai, Setabuhan,  Pisitakun,  Sarana,  Zoo.

Dopĺňa ich švédsky raper Yung Lean so sprievodnou kapelou GUD, arabská interpretka Fatima Al Qadiri, dánsky producent Croatian Amor, berlínsky umelec LSDXOXO a umelecký kolektív Lecken, ruský provokatér IC3PEAK, americké noise duo Prison Religion a tuniská producentka Deena Abdelwahed.

CTM je festival je určený nielen tým, ktorí majú radi nočný klubový život, ale zaujme aj ľudí objavujúcich novú, pulzujúcu, energickú produkciu vymykajúcu sa stereotypom. Festival si možno vychutnať ako plnohodnotný intenzívny zážitok, ale aj ako jednodňové či dvojdňové nasiaknutie atmosféry Berlína –  jedného z najpulzujúcejších umeleckých miest súčasnosti.

Siew Wai Kok – SW2

 

Fatima Al Qadiri – Hip Hop Spa

spot_img