8.6 C
Slovakia
utorok, 19 októbra, 2021
spot_img
spot_img
FestivalyLunchmeat Festival 2021

Lunchmeat Festival 2021

LNCHMT19_DAY1_fotoJanRozsypal

Dvanásty ročník Lunchmeat Festivalu sa uskutoční od 27. septembra do 2. októbra. Do rôznych pražský lokalít prinesie tridsať osobností nezávislej elektronickej hudby a digitálneho umenia.

Lunchmeat Festival otvorí duo Frank BretschneiderByetone z labelu raster, ktorý oslávi dvadsiate piate narodeniny. K ďalším zaujímavým hosťom týždňového maratónu vystúpení s audiovizuálnym presahom bude experimentálna rapová dvojica Prison Religion, pionier dubstepu Kode9 s aktuálnymi menami AYA, Loraine James a Lee Gamble z jeho labelu, Oscar Mulero s projektom Monochrome, na ktorom spolupracoval s vizualistom Javierom Bejaranom, hviezdna performerka Lyra Pramuk či techno producentka Helena Hauff.

27.9.2021, CAMP

Lunchmeat x CAMP: raster 25th anniversary, FB Event

19.00 Door open

20.00 Frank Bretschneider & Pierce Warnecke present “No Content” (AV live)

21.10 Byetone (AV live)

28.9.2021, Ankali

Lunchmeat x Ankali: Prison Religion

20.00 gertie adelaido b2b KISSTEMPERA presents “SCRAWLERS” (DJ set)

21.30 Bílej kluk (live)

22.15 Prison Religion (live)

23.00 New Magic Media (DJ set)

29.9.2021, Divadlo Archa

Lunchmeat x Archa: Mechanical Encounters

19.00 Door open

20.00 Jan Kulka presents “Pramítačka 2.0” (AV live)

21.30 Collectif Coin presents “MA” (AV live)

30.9.2021, Národní Galerie – Veletržní palác

18.30 Door open

19.00 Jóhann Jóhannsson: Last and First Men (film screening)

20.30 AYA & Sweatmother (AV live) (WP)

21.30 Loraine James (live)

22.30 Lee Gamble (AV live)

23.30 Kode9 (DJ set)

1.10.2021, Národní Galerie – Veletržní palác

16.00 Symposium: Music Journalism (in CZ)

17.30 Symposium: Spaces for Music and Care (in EN)

18.30 Symposium: Music, Technology, Capitalism and Survival (in EN)

18.30 Door open

19.00 Ursula Sereghy (live)

20.00 Fraction presents “Ritual For A Dying Planet” (AV live) (WP)

21.00 Stroon & DevKid present “Temple Timbre Embers” (AV live)

22.00 Oscar Mulero & Javier Bejarano present “Monochrome” (AV live)

23.00 GTA Soundsystem & Marek Šilpoch (AV live) (WP)

00.00 Dadub & FAX present “Hypersynchronous” (AV live) (WP)

01.00 Helena Hauff (DJ set)

04.00 iadance (DJ set)

2.10.2021, Národní Galerie – Veletržní palác

13.00 Symposium: Music Mastering (in EN)

15.30 Symposium: How to Talk to Technicians – Lunchmeat & Guests (in CZ)

17.00 Symposium: Sounds of East Block (in EN)

18.30 Door open

19.00 Never Sol (live)

20.00 Marco Donnarumma presents “Corpus Nil” (performance)

21.00 Soft as Snow (AV live)

22.00 Lyra Pramuk (live)

23.00 Lyra Valenza & Signe Dige (AV live) (WP)

00.00 Aquarian & Jakub Pešek (AV live) (WP)

01.00 Pearson Sound (DJ set)

03.00 Opium Hum (DJ set)