8.6 C
Slovakia
streda, 29 mája, 2024
spot_img
FestivalyNajväčší česko - slovenský festival hlási vynovený areál, nižšie vstupné a ďalšie...

Najväčší česko – slovenský festival hlási vynovený areál, nižšie vstupné a ďalšie novinky

cibula_festNajväčší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest, ktorý sa každoročne koná na letisku v Holíči, opäť posúva svoje vlastné hranice. I keď od posledného festivalového ročníka uplynulo len pár týždňov, už teraz organizátori pripravujú ten nadchádzajúci a chystajú mnoho noviniek. Vynovený areál, nižšie vstupné, športové aktivity či divoký západ na vlastnej koži. To všetko na Letisku v Holíči 23. – 25. 7. 2015.

V priebehu všetkých dní chystajú organizátori celodenné aktivity a každé ráno rozbehnú atraktívne cvičiteľky a cvičitelia v sprievode dídžejov,  Jednou z noviniek bude aj westernové mestečko, ktoré vytvorí dojem Cibuľového divokého západu, inšpirované známym filmom Limonádový Joe.

Cibula Fest – aftermovie 2014


 

Momentálne sa pracuje aj na zostavení hudobného programu, ktorý má už v túto chvíľu dohody s tými najväčšími česko – slovenskými špičkami. V minulosti sa na festivale predstavili také hviezdy ako Kabát, No Name, Čechomor, Desmod, Chinaski, Kryštof, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Divokej Bill, Tři sestry, Slobodná Európa a desiatky ďalších skvelých interpretov z Česka a zo Slovenska.

Alphaville – live Cibula Fest 2014


 

V uplynulom ročníku sa na festivale dokonca prestavil aj zahraničný hosť, synthpopová legenda Alphaville.

(TS – Cibula fest – redakčne skrátené)

spot_img