8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
FestivalyZimnú verziu nášho najväčšieho reggae festivalu navštívi Chezidek

Zimnú verziu nášho najväčšieho reggae festivalu navštívi Chezidek

uprising-winter-edition-pr-hlavna-fotoUprising reggae festival sa môže tešiť nielen z nominácie v prestížnych European Festival Awards, ale aj z nového ročníka zimnej edície festivalu. Čakanie na ďalšie leto si fanúšikovia festivalu môžu spríjemniť piatym pokračovaním Uprising Winter Edition v bratislavskom Ateliéri Babylon 29. novembra 2014.

Na piaty ročník Uprising Winter Edition si organizátori pripravili naozajstnú lahôdku pre fanúšikov Roots Reggae. Do našich končín po prvýkrát prichádza jamajský rastaman Chezidek s kapelou Fireman Crew. Hneď prvý hit „Leave The Trees„, ho katapultoval do karibskej prvej ligy reggae umelcov, dostal sa do Top 10 Dancehall Chart od BBC a odvtedy Chezidek cestuje po celom svete. Jeden z jeho najpopulárnejších albumov, Inna De Road, obsahuje hity ako Dem A Fight We alebo Call Pon Dem, ktorý  bol aj súčasťou hry Grand Theft Auto 4 (GTA IV) a vyšiel aj na jej oficiálnom soundtracku. Chezidek sa za svoju kariéru objavil na mnohých amerických aj európskych festivaloch a spolupracoval s producentami ako sú Bobby Digital, Don Corleon, Sly & Robbie, Massive B alebo Jah Solid Rock. 

Chezidek – All My Life


 

Ako už býva zvykom, program doplní ešte množstvo atraktívnych umelcov a je sa zaručene na čo tešiť. Prvých 100 lístkov kúpite v sieti Ticketportal  za 15€, potom za 18€. Všetky informácie nájdete na domovskej stránke festivale www.uprising.sk.

spot_img