8.6 C
Slovakia
nedeľa, 19 mája, 2024
spot_img
FestivalyNáš najväčší rockový festival oficiálne spustil predpredaj lístkov

Náš najväčší rockový festival oficiálne spustil predpredaj lístkov

174699_topfestNajväčší slovenský open-air festival Topfest, ktorý sa koná každoročne na piešťanskom letisku, zobral nový školský rok útokom a len pár mesiacov po jeho ukončení spúšťa predpredaj lístkov na nový ročník, ktorý sa bude konať 26.-27.6.2015.

Ten tohtoročný sa niesol v duchu obrovského úspechu americkej skupiny 30 Seconds To Mars, na čele ktorej stojí lámač ženských sŕdc a mimo iného aj držiteľ Oskara za film Klub poslednej nádeje –  Jared Leto. No fanúšikov zábavy a dobrej hudby nezaujali len hviezdy spoza veľkej mláky. Najväčšie pódium v Európe, ktoré si mohli diváci všimnúť však „drali“ aj stálice ako Hellowen, Kabát, Marky Ramone´s Blitzkrieg, Sabaton, či  Pavol Habera so svojou skupinou TEAM. Vyše 27 000 návštevníkov si užilo počas celých troch dní festivalu krásne počasie a ihneď po jeho skončení vyjadrovali na sociálnych sieťach kladnú odpoveď, na otázku či sa zúčastnia nasledujúceho ročníka.

Topfest – aftermovie 2014


 

Odozva organizátorov nenechala dlho čakať a od prvého septembra majú budúci návštevníci Topfestu možnosť zakúpiť si permanentku platnú pre celý priebeh festivalu za 35€. Táto akcia trvá však len do posledného dňa kalendárneho roka 2014.

(TS – Ján Kakaščík – redakčne skrátené)

spot_img