8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
FestivalyPohoda aj Colours potvrdili neskutočné - konečne sa dohodli s Björk

Pohoda aj Colours potvrdili neskutočné – konečne sa dohodli s Björk

downloadIslandská erupcia elektronickej nádhery sa chystá do Čiech a na Slovensko. Kultová islandská speváčka BJÖRK vystúpi na tohtoročnom Bažant Pohoda aj Colours of Ostrava. Na oboch festivaloch predstaví svoju koncertnú performance s pestrou vizualizáciou. O presných dátumoch koncertu BJÖRK budeme už čoskoro informovať.

Keď na Islande vybuchne sopka, pulzujúci život európskych letísk sa na chvíľu zastaví. Tentokrát sa však zo „Zeme ohňa a ľadu“ chystá explózia, ktorá presmeruje mnohé lety na letisko v Trenčíne a do industriálneho priestoru Dolné Vítkovice a život na ňom rozprúdi nevídaným spôsobom. Pristane tu totiž BJÖRK.

BJÖRK – Army of Me


 

Jedna z najslávnejších a najvplyvnejších hudobných osobností 21. storočia, islandská speváčka, skladateľka, textárka a herečka Björk vystúpi tento rok na festivale Colours of Ostrava a Bažant Pohoda. S početnou kapelou a skoro dvadsaťčlenným sláčikovým orchestrom predstaví svoj najnovší album Vulnicura, ktorý nahrala na Islande s venezuelským producentom elektronickej hudby Arca. Ten s Björk tiež príde do Ostravy a Trenčína.

BJÖRK – Venus As Boy


 

Björk bola niekoľkokrát nominovaná na Grammy, je držiteľkou štyroch cien Brit Awards, MTV Video Music Awards a víťazkou viacerých prestížnych ankiet. V roku 2010 ju švédska Kráľovská hudobná akadémia udelila cenu The Polar Music Prize.

spot_img