8.6 C
Slovakia
streda, 29 mája, 2024
spot_img
FestivalyPoznáme kompletný časový harmonogram festivalu Hip-hop Žije

Poznáme kompletný časový harmonogram festivalu Hip-hop Žije

basketball

Najväčší hip-hopový festival na Slovensku Hip-hop Žije sa nezadržateľne blíži. Už o necelé dva týždne 1. až 3. júla vypukne na bratislavských Zlatých pieskoch. Organizátori vrcholia s prípravami a zverejňujú kompletný časový harmonogram festivalu spolu s bohatým sprievodným programom.

K dispozícii budú štyri hudobné pódia. Nebude chýbať Main stage a Urpiner stage. Novinkou je však Meet the giants stage určený iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Bude na ňom prevládať tanečná hudba. VIP návštevníci budú mať vo VIP zóny takisto stage s tanečnou hudbou. Popri významných domácich interprétoch ako Majk Spirit, Kontrafakt, Moja Reč, DMS či Zverina uvidíme na festivale aj dvoch velikánov zo zahraničia. V piatok to bude DJ Premier a v sobotu PUSHA T. Okrem hudby sa môžu návštevníci tešiť aj na iné aktivity spojené s hip-hopom. Baskatbalová asociácia vrámci festivalu organizuje Streetball 3×3 turnaj, ktorého víťaz získa okrem vecných cien aj divokú kartu, teda postup do slovenského finále.

Hip Hop Žije – Pozvánka 2016

Ako ďalší sprievodný program Hip Hop Žije v spolupráci s The Legits tento rok pripravil už tretí ročník The Legits Battle Jam. Klasické battle nahradia tie exibičné. Divákom sa predstavia tri crews, každa so šiestimi bboys: Hasta La Muerte crew s členmi z celého Slovenska, Stred crew zo Zvolena a posledná crew bude výber Slovenska.

spot_img