8.6 C
Slovakia
piatok, 19 apríla, 2024
spot_img
FestivalyProgram festivalu Balaton Sound je kompletný

Program festivalu Balaton Sound je kompletný

bs_jegy_ogimage

Obrovská päťdňová tanečná párty, ktorá sa koná každoročne na pláži jazera Balaton láka návštevníkov na bohatý program. Festival Balaton Sound ponúkne nezabudnuteľnú plážovú atmosféru a viac ako dvadsať pódií, na ktorých vystúpia najpopulárnejší DJ-i sveta.

Main Stage bude postavený priamo oproti jazeru Balaton a vystúpia na ňom najväčšie mená elektronickej hudby ako napríklad Armin Van Buuren, Axwell Ingrosso, Kygo, Hardwell, Tiësto. Okrem toho vystúpia aj G-Eazy, Galantis, Jason Derulo, Robin Schulz, Krewella, Zedd a mnoho ďalších. Na druhom stagi s názvom Jäger Arena vystúpia interpréti rôznych žánrov elektronickej hudby a to napríklad Sigma, The Bloody Beetroots, Carnage, Netsky, Zeds Dead, Example & Dj Wire, Troyboi alebo Hucci. Jedným z kľúčových priestorov festivalu je Party Arena. Hrať sa tu začne o 21.00. Vystúpia tu napríklad Nicky Romero, Showtek, R3HAB, D.O.D a Afrojack. Stage s názvom Heineken Beach bude ozdobený gigantickou pyramídou. Bude hostiť umelcov ako Jan Blomqvist, John Digweed, Hypoxia, TC, Murdock, Loadstar, Emperor, Noisia a ďalších.

Balaton Sound – aftermovie 2016

Počas piatich dní na festivale Balaton Sound vystúpi viac ako 300 interprétov. Novinkou festivalu budú small street theatres, ktoré prinesú obrovské medúzy, magickú živú hudbu, jedinečné dekorácie a mysteriózne postavy. Hosťami budú The Bloco de Budapest Brazil Show, the Compagnie Planete Vapeur a Oakleaf Stelzenkunst and Spark! Okrem toho priamo oproti Main Stagu bude Elrow Stage s ohromujúcimi dekoráciami a psychadelickou projekciou. Okrem toho sa budú konať aj exkluzívne párty na lodi, na ktorých vystúpia niektorí z DJ-ov. Festival vypukne 6. júla a potrvá až do 9. júla 2017.

spot_img