8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
FestivalySkupina Le PAYACO odpáli na festivale Žákovic Open nový singel „Bozkávať a...

Skupina Le PAYACO odpáli na festivale Žákovic Open nový singel „Bozkávať a hrýzť“!

zo-plagatik-bezlog-18-original„Dobrý večer priatelia“, „Sadni si mi na kolená“ či „Ochorel som smútkom belasým“! To sú hity, ktorými kapela Le PAYACO roztancuje fanúšikov na festivale Žákovic Open 25. až 26. júla. Bratislavská skupina má k Žákovicu výnimočný vzťah, účinkuje na ňom totiž od jeho vzniku! Trojica skvelých hudobníkov Juraj Vitéz, Tomáš Sloboda a Martin Stempel si ani tentoraz nenechajú ujsť festival v krásnom prostredí Trenčianskych Bohuslavíc, kde odpália nový singel „Bozkávať a hrýzť“!

Bratislavská skupina Le PAYACO má na konte hity „Dobrý večer priatelia“, „Sadni si mi na kolená“ či „Ochorel som smútkom belasým“, ktorými už o tri týždne roztancuje festival Žákovic Open v Trenčianskych Bohuslaviciach. Práve k tomuto festivalu má kapela výnimočný vzťah, protože v  programe figuruje od jeho vzniku.

Le Payaco – Dobrý večer priatelia


 

Kapela má na konte štyri štúdiové albumy, jeden EP album a výberovku Jukebox. Typické pre tvorbu Le PAYACO je striedanie hudobných žánrov. V ich skladbách sa nachádzajú prvky popu, rocku, swingu, ale aj alternatívy. Teraz pre fanúšikov kapela pripravuje nový singel!

Le Payaco – Ochorel som smútkom belasým


 

Fanúšikovia dobrej zábavy a rodinnej atmosféry si od 25. do 26. júla môžu naživo vychutnať okrem Le PAYACO aj  Xindla X, Midi Lidi a kapely HEX, Para, Moja reč, Korben Dallas, Billy Barman a mnoho ďalších. Lístky na Žákovic Open sú v predaji na www.predpredaj.sk a v penzióne Žákovic v Trenčianskych Bohuslaviciach.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)
spot_img