8.6 C
Slovakia
štvrtok, 29 februára, 2024
spot_img
FestivalySpravíte si psychotrip do Las Vegas?

Spravíte si psychotrip do Las Vegas?

Las Vegas nie je iba gambling, rafinovaná mágia, koncerty zostarnutých hviezd. V jednom z najväčších zábavných miest na svete sa uskutoční aj jeden nesmierne zaujímavý festival. Psycho Las Vegas láka na tvrdú hudbu rôznych žánrov – od metalu až po punk.

Roztočenie rulety a do toho poriadne gitarové riffy? Všetko je možné a hlavne, keď sa nachádzate v Las Vegas, v ktorom sa od 16. do 18. augusta stretnú nielen vášniví hráči hazardných hier, ale aj gitaroví mágovia a priaznivci tvrdých gitaroviek.

Štyri stage festivalu Psycho Las Vegas lákajú predovšetkým na trojicu Megadeth, Electric WizardOpeth, ktorých doplnia také mená ako High On Fire, Godspeed You! Black Emperor, Bad Religion, Yob, Goatwhore, Clutch, Carcass, Triumph Of Death, Old Man Gloom, Oranssi Pazuzu, Mogwai, Power Trip, Amenra atď. Aká by to však bola zábava, veď je to v Las Vegas. Festival sľubuje premiérový hudobný festival uskutočnený v dovolenkovej destinácie pre tých, čo uctievajú všetko, čo je rock ‚n‘ roll. Na pláži, privátny salónik uprostred kasín a ďalšie vymoženosti rezortov. Las Vegas chystaj sa na metalistov!

Psycho Las Vegas 2016 – aftermovie

spot_img