8.6 C
Slovakia
streda, 12 júna, 2024
spot_img
FestivalyTesne pred Mikulášom fanúšikov rockovej hudby poriadne zamrazí

Tesne pred Mikulášom fanúšikov rockovej hudby poriadne zamrazí

8puc7-rm-profilSkupina HEX je očakávaným a posledným headlinerom rockového festivalu Rockové mrazenie, ktoré sa uskutoční 5.12.2014 v Hant aréne v Bratislave. Hex patrí k mimoriadne obľúbeným domácim skupinám a ich hity ako “Maťo a Linda”, “Keď sme sami” či “Vetroň” už dávno zľudoveli.

Skutočnou lahôdkou Rockového mrazenia je britská legenda Electric Light Orchestra, ktorá v Bratislave predstaví svoje najväčšie hity  ako “ Don”t bring me down” či “Mr. Blue Sky” a mnohé ďalšie.

Domácu zostavu tvoria Horkýže Slíže, ktorí sa tešia obľube všetkých vekových kategórii. Ich koncerty sú vždy plné dobrej nálady, spevu a (ne)čakaných žartíkov.  Punkovú legendu Konflikt netreba predstavovať.  Svojrázne trio pod vedením frontmana Juryho  je zárukou kvalitnej hudby.  Recesisti z Prešova Heľenine oči nás prevedú svojim repertoárom s energickou šou  na ktorú sa tešíme.

ELO – MR. Blue Sky


 

Bank of Joe nepatrí k nováčikom na hudobnej scene a po celom Slovensku majú množstvo fanúšikov, hlavne líderka Janka so sovjim neopakovateľným prejavom. Vstupenky sú už v predaji za 10 € v predpredaji exkluzívne v sieti Agentúry Žijeme hudbou  alebo v sieti Ticketportal.

(TS – Ján Kakaščík – redakčne skrátené)

spot_img