8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
FestivalyHip Hop opäť ožíva - a zverejňuje prvé potvrdené kapely na čele...

Hip Hop opäť ožíva – a zverejňuje prvé potvrdené kapely na čele s Indy a Witch

10574160_311162615728745_7448184166135770309_n.jpg.crop_displayV poradí už tretie vydanie festivalu Hip Hop Žije, ktoré sa bude konať 26. – 28. júna 2015 na Zlatých pieskoch v Bratislave prichádza s úplne exkluzívnymi koncertami. Asi najunikátnejšou show bude TY NIKDY LABEL JAM. Táto show sa ešte nikdy v nasledovnej zostave nekonala a možno už ani konať nebude. Jedná sa tu o vystúpenie drvivej väčšiny interprétov spomínaného labelu počas jedného koncertu! Na pódiu naraz vystúpia: Rest, Idea, Boy Wonder, Paulie Garand, MC Gey a Dj Fatte. Tento koncert bude exkluzívne pripravený len pre Hip Hop Žije 2015 a nebudete mať možnosť ho v tejto podobe vidieť nikde inde.

S radosťou vám chceme oznámiť aj ďalšiu skupinu, ktorá poprvý krát potvrdila svoju účasť na festivale. Sú ňou legendy československéhej hip hopovej scény – INDY & WICH + LA4. Budete mať možnosť počuť klasiky ale aj úplne nové veci, pretože možno ste už stihli zachytiť informáciu, že Wich spolu s LA4 chystajú svoj spoločný album, ktorý by mal už čoskoro uzrieť svetlo sveta. Do tretice potešíme všetkých fanúšikov slovenského boom bapu! Svoju účasť potvrdili aj chalani z GR Teamu v zostave: Danosť, Decko, Rebel, Tono S. a Dj Metys, ktorý sa postarajú taktiež o super show.

Indy a Wich + LA4 – hádej kdo/z tvojí 1/4


 

Ak máte radi naozaj kvalitný hip hop, tak si toto podujatie nemôžte nechať újsť. Už teraz máte možnosť zakúpiť sebe alebo svojim blízkym pod vianočný stromček lístky za zvýhodnené ceny. Možností je hneď niekoľko. Buď si zakúpite bežné alebo VIP lístky v sieti Ticketportal, alebo si zakúpite bežný, prípadne VIPbalík spolu s tričkom a CD-čkom Hip Hop Žije v rukahore shope.

spot_img