8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
FestivalyOrganizátori Szigetu zverejnili oficiálne aftermovie a oznámili prvých interpretov

Organizátori Szigetu zverejnili oficiálne aftermovie a oznámili prvých interpretov

Sziget_logoSziget festival 2015 odhaľuje prvé mená. Fanúšikovia festivalu na Ostrove slobody sa už teraz môžu tešiť na Florence and the Machine, Alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx a mnoho ďalších. Vstupenky na festival, ktorý sa uskutoční v krásnom prostredí Budapešti od 10. do 17. augusta, je možné za najvýhodnejšie ceny kúpiť do 31. decembra.

Sziget festival patrí medzi najlepšie európske festivaly. Organizátori každoročne pre Szigeťanov pripravia na zelenom ostrove v centre Budapešti viac ako 50 lokalít s pestrým programom. Festival sa stal nielen hudobným centrom Európy v polovici augusta, ale aj žiadanou dovolenkovou destináciou pre Szigeťanov z celého sveta. Špičkový hudobný program dopĺňajú vystúpenia popredných cirkusových a pouličných umelcov, workshopy, Szigetbeach, atrakcie a mnoho ďalšieho.

Sziget – Aftermovie 2014

https://www.youtube.com/watch?v=k_JqgPOJBpA


 

Florence and the Machine, indie rocková kapela Florence Welchovej, bude na Szigete koncertovať v nultý deň – 11. augusta 2015. Medzi prvými menami v programe sú aj Alt-J, Blasterjaxx, Awolnation, Jamie Woon, Fauve, José González, The Subways, Kadebostany, ale aj Szigeťanmi obľúbení Francúzi Babylon Circus.

Florence and the Machine – Dog Days Are Over


 

Sziget festival patrí jednoznačne medzi najlepšie európske festivaly. Ak ste ostrov v centre Budapešti ešte nenavštívili, jeho atmosféru si môžete vychutnať prostredníctvom tohtoročného aftermovie.

Sziget – teaser 2015


 

Sziget je nielen hudba a umenie, ale aj radosť, šťastie, nový priatelia a zážitky! A tiež parádny nápad na vianočný darček! Nová Sziget reklama o tom určite presvedčí aj vašich rodičov.

(TS – Sziget – redakčne skrátené)

spot_img