8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
FestivalyTOPFEST bude trojdňový a máme pre vás špeciálne lístky

TOPFEST bude trojdňový a máme pre vás špeciálne lístky

topfest_logo1200_1

Dvanásty ročník nášho festivalu Topfest bude trojdňový. V minulosti organizátori vymýšľali koncept, ako vyťažiť z veľkého dopytu zahraničných a domácich rockových kapiel a tak už po tretí krát idú do osvedčeného modelu. Vyplýva to aj z toho, že čoraz viac ľudí chce zostať na festivaloch čo najdlhšie.

Dva roky dozadu bol Topfest rozšírený o štvrtok, no tento rok sa bude hrať aj v nedeľu, návštevníci si tak môžu spraviť predĺžený víkend. V tento hrací deň bude headlinerom formácia IMT Smile, ktorá príde s folklórnym súborom Lúčnica. Pop rockové zoskupenia nie sú na festivale ničím neobvyklé, napriek tomu, že niektorí návštevníci na ne reagujú podráždene, väčšinou neurazia a rádiové texty sú tak v epicentre pozornosti.

IMT Smile & Lúčnica – S.O.S.

Ďalšou zaujímavou informáciou je potvrdenie exkluzívneho koncertu skupiny Kabát v rámci Open Air Tour 2015 a to na tridsiateho prvého mája na letisku Piešťany. Pôjde o ich jediné slovenské vystúpenie v tomto kalendárnom roku. Podľa hlavného usporiadateľa Dušana Drobného predstaví najpopulárnejšia česká rocková skupina piesne z pripravovaného albumu a novú pódiovú prezentáciu, ktorú prinesie až dvadsať osem kamiónov. Majitelia Topfest permanentiek majú koncert v cene, ale na vystúpenie Kabátu sa bude dať zakúpiť aj zvlášť lístok.

Kabát – PF 2015

Chceli by sme všetkým našim čitateľom dať do pozornosti, že už od budúceho týždňa si budú môcť na našej stránk zakúpiť exkluzívne vstupenky na tento festival. Vstupenka bude obsahovať: trojdňový VIP lístok + koncert Kabát + ubytovanie + raňajky + catering + doprava + darčeky + prekvapenie + osobny fotograf … a mnoho ďaľšieho.

topfest vip

 

spot_img