8.6 C
Slovakia
pondelok, 15 júla, 2024
spot_img
FestivalyZahájenie nového hudobného podujatia bude s legendou progresívnej tvorby

Zahájenie nového hudobného podujatia bude s legendou progresívnej tvorby

a0b83c02d720415dada82e08bc09e9f3Dream_theater

Podujatie Prague Sounds Good plánuje predstaviť sériu jednodenných hudobných akcií. Pri tejto príležitosti sa 28. júna  predstaví legenda progresívneho metalu Dream Theater. Tá tento rok absolvuje bilančné turné pod názvom 30th Anniversary Tour, pričom sa podľa speváka Jamesa LaBrieho naplno venuje aj novému albumu, ktorý by mal byť k dispozícii už túto zimu.

Dream Theater patria k najlepším živým kapelám a ich koncerty sú náročným,  no krásnym zážitkom. Minulé leto vystúpili aj v Bratislave a trojhodinové vystúpenie patrilo k tomu najlepšiemu, čo sme mohli za posledné roky v našej metropole vidieť a počuť.

Dream Theater – The Looking Glass

Ako predkapela vystúpi na podujatí Prague Sounds Good formácia Black Star Riders, ktorá je zložená z bývalých členov skupiny Thin Lizzy.  Pred pár týždňami vydali svoju druhú dosku The Killer Instinct, pričom sa jedná o čisto krvný a priamočiary hardrock.

Black Star Riders – Finest Hour

Poslednou kapelou, ktorá vystúpi 28. júna v priestoroch pražskej O2 Arény bude slovenská progresívna rocková kapela Persona Grata. Vstupenky sú k dispozícii v predpredaji v sieti Ticketportal za cenu 990 Kč na státie a 1390 Kč za sedenie.

spot_img