8.6 C
Slovakia
utorok, 5 marca, 2024
spot_img
FestivalyŽákovice lákajú na skvelú českú - slovenskú hudbu a futbal medzi hudobníkmi

Žákovice lákajú na skvelú českú – slovenskú hudbu a futbal medzi hudobníkmi

zo-plagatik-bezlog-18-originalUž o mesiac štartuje Žákovic Open! Jediný festival, na ktorom si môžu fanúšikovia dobrej hudby zahrať futbal s obľúbenými kapelami. Tradičnú svetovú raritu medzi hudobníkmi a návštevníkmi si prídite vyskúšať od 25. júla do 26. júla 2014 do Trenčianskych Bohuslavíc. Okrem kvalitnej hudby kapiel HEX, Para, Le Payaco, Moja reč, Korben Dallas či Billy Barman, si užijete aj futbalové zápasy, na ktorých spoznáte obľúbených hudobníkov ako športovcov a tímových hráčov!

Už o mesiac vypukne jedinečný hudobný festival Žákovic Open, na ktorom si okrem vynikajúcej hudby môžu fanúšikovia vychutnať futbalový zápas s obľúbenými hudobníkmi. Iba návštevníci festivalu Žákovic Open si môžu zahrať futbal proti ľuďom, ktorých hudbu obdivujú na pódiu. Navyše víťazi si odnesú na pamiatku krásny originál Žákovic Open dres!

Žákovic Open – aftermovie 2013


 

Jedinečnosť festivalu Žákovic Open podčiarkuje okrem vynikajúcich hudobných vystúpení, aj možnosť spoznať hudobníkov z iného pohľadu. Teda ako športovcov a tímových hráčov. Prípravy na 14. ročník festivalu Žákovic Open v krásnom prostredí Bošáckej doliny vrcholia.  Aj tento rok sa stretnú slovenskí a českí hudobníci a niekoľko tisíc fanúšikov dobrej hudby, aby zažili množstvo netradičných hudobných spojení a atraktívnych atrakcií.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)
spot_img