8.6 C
Slovakia
sobota, 28 januára, 2023
spot_img
HomeNovinkyAko správne ozvučiť – zvukársky workshop v MMC

Ako správne ozvučiť – zvukársky workshop v MMC

spot_img
Ako Správne Ozvučiť Workshop


MMC sa ako kultúrny priestor chce zapájať aj do edukatívnych aktivít a využiť pritom svoje priestory. Pripravujeme zvukársky worskhop, v ktorom sa naučíte, ako pracovať s technickým riderom kapiel, káblovať pódium a nastavovať všetky parametre, aby bol výsledný zvuk pripravený na koncertnú prezentáciu. To všetko pod lektorským výkladom a odborným dozorom dvorného zvukára MMC.

Záujemcovia o prácu koncertného zvukára dostanú jedinečnú príležitosť zúčastniť sa workshopu – Ako správne ozvučiť – v jednom z najrenomovanejších bratislavských klubov Majestic Music Club (MMC). Zvukársky workshop bude odborne viesť lektor – zvukový majster Viliam Štrba, ktorý im ukáže praktické ukážky pri ozvučovaní živej kapely. Odovzdá svoje bohaté dlhoročné skúsenosti, nie len z MMC.

Práca s ozvučením koncertov nie je iba technická záležitosť, lebo záujemcovia o túto technicky pridruženú profesiu musia aktívne pristupovať aj k reflexii interpretačného umenia – pochopiť celý rad interpretačných záležitostí, vedieť ozvučiť jednotlivé nástroje, pridať im rozličné efekty, vedieť pracovať s koncertným priestorom, ako aj s konkrétnym technickým riderom, no taktiež citlivo vnímať potreby samotných umelcov v afektívnom prenose na publikum.

Pre záujemcov workshopu bude pripravená kapela Guns’n’Roses Tribute Slovakia.

Workshop je určený pre:
– študent elektrotechniky
– študent v obore zvukový inžinier
– hudobník s kumulovanou funkciou zvukár
– nadšencov v tvorbe výsledného zvuku na podujatiach aj v štúdiu

Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

spot_img
spot_img

Podcasty podporuje Hudobný fond

spot_img

Podcasty podporuje Fond na podporu umenia

spot_img

Podcasty podporuje Bratislavský samosprávny kraj

spot_img
spot_img
spot_img