8.6 C
Slovakia
streda, 8 februára, 2023
spot_img
HomeNovinkyAmorphis sa vracajú do Bratislavy s novým albumom

Amorphis sa vracajú do Bratislavy s novým albumom

spot_img

11-amorphis-4383

Fínska heavy metalová partia Amorphis príde už túto nedeľu predstaviť do bratislavského Majestic Music Clubu svoj posledný štúdiový počin – Under The Red Cloud.

V poradí už dvanásty album vyšiel v septembri a je o čosi tvrdší, ako aj kapela už vopred avizovala. Mnohí ho označujú dokonca za najlepší album kapely vydaný od príchodu Tomiho Joutsena. Táto nahrávka iba potvrdzuje dlhoročnú pozíciu kapely na vrchole metalovej scény – Amorphis majú ešte stále čo ponúknuť širokému publiku.

Amorphis – Sacrifice

Kapela spájajúca v svojej tvorbe tradičný heavy, doom a death metal, ktoré kombinuje s folkovými prvkami či najrôznejšími psychadelickými motívmi, si za dvadsaťpäť rokov svojej existencie vybudovala širokú fanúšikovskú základňu po celom svete a niet sa čomu čudovať.

Amorphis – Death of a King

Do povedomia sa Amorphis zapísali, a to nielen u metalového obecenstva, najmä dnes už legendárnym albumom Tales From The Thousand Lakes, ktorý v lete oslávil už dvadsiate výročie. Spolu na jednom pódius fínskymi velikánmi sa ako predkapely predstavia domáci Galadriel a Doomas.

spot_img
spot_img

Podcasty podporuje Hudobný fond

spot_img

Podcasty podporuje Fond na podporu umenia

spot_img

Podcasty podporuje Bratislavský samosprávny kraj

spot_img
spot_img
spot_img