8.6 C
Slovakia
nedeľa, 26 marca, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyBastille – nestreamujte, ale navštívte ich šou

Bastille – nestreamujte, ale navštívte ich šou

spot_img

Clivý rock pre dámy? Melodická vzpruha pre pánov? Bastille potešia obe pohlavia svojím pružným indie rockom. Hitová produkcia zahučí bratislavským Refinery Gallery už dnes večer.

Vystrelíte na vrchol a jeden koncert za druhým sa strieda ako deň a noc. V tom mihotajúcom svete, z ktorého často vidíte len letisko, hotel, šatňu, koncertnú halu, môžete dostať závrat. Nie všetci sa dokážu adaptovať. Nie všetci to prežijú v pokoji a zdraví. Nie všetci si udržia súdržnosť a nerozpadnú sa.

Londýnska skupina Bastille si prežíva svoj sen a zdá sa, že na vrchol šliapu síce rýchlo no pokojne. Kvarteto na čele s lídrom Danom Smithom sa predrali na povrch vďaka podareným singlom Flaws a Icarus.

Bastille – Flaws

Veľkí šoubiznisoví hráči ešte viac spozorneli, keď sa začalo ich meno objavovať na popredných priečkach rôznych streamovacích služieb. Za to, že presvedčili online svet si zaslúžili lukratívnu zmluvu u Virgin Records. Nahrali pre nich albumy Bad Blood ,Wild World a pred pár dňami im u nich vyšla tretia štúdiovka Doom Days.

Povesť streamovacej kapely ich síce neobchádza, ale na koncertoch dokazujú, že svoju virtuálnu rolu dokážu poriadne rozhýbať aj v skutočnom svete.
Na dnes už klasickom turné z roku 2013 predskakovali skupine Muse. Teraz sa ich cesty opäť pretnú. V ten istý večer vystúpia Muse v Budapešti, Bastille o dvesto kilometrov ďalej v Bratislave.

Bastille – Joy (Visualiser)

spot_img
spot_img

Podcasty podporuje Fond na podporu umenia

spot_img

Podcasty podporuje Hudobný fond

spot_img
spot_img