8.6 C
Slovakia
utorok, 5 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBastille – nestreamujte, ale navštívte ich šou

Bastille – nestreamujte, ale navštívte ich šou

Clivý rock pre dámy? Melodická vzpruha pre pánov? Bastille potešia obe pohlavia svojím pružným indie rockom. Hitová produkcia zahučí bratislavským Refinery Gallery už dnes večer.

Vystrelíte na vrchol a jeden koncert za druhým sa strieda ako deň a noc. V tom mihotajúcom svete, z ktorého často vidíte len letisko, hotel, šatňu, koncertnú halu, môžete dostať závrat. Nie všetci sa dokážu adaptovať. Nie všetci to prežijú v pokoji a zdraví. Nie všetci si udržia súdržnosť a nerozpadnú sa.

Londýnska skupina Bastille si prežíva svoj sen a zdá sa, že na vrchol šliapu síce rýchlo no pokojne. Kvarteto na čele s lídrom Danom Smithom sa predrali na povrch vďaka podareným singlom Flaws a Icarus.

Bastille – Flaws

Veľkí šoubiznisoví hráči ešte viac spozorneli, keď sa začalo ich meno objavovať na popredných priečkach rôznych streamovacích služieb. Za to, že presvedčili online svet si zaslúžili lukratívnu zmluvu u Virgin Records. Nahrali pre nich albumy Bad Blood ,Wild World a pred pár dňami im u nich vyšla tretia štúdiovka Doom Days.

Povesť streamovacej kapely ich síce neobchádza, ale na koncertoch dokazujú, že svoju virtuálnu rolu dokážu poriadne rozhýbať aj v skutočnom svete.
Na dnes už klasickom turné z roku 2013 predskakovali skupine Muse. Teraz sa ich cesty opäť pretnú. V ten istý večer vystúpia Muse v Budapešti, Bastille o dvesto kilometrov ďalej v Bratislave.

Bastille – Joy (Visualiser)

spot_img
spot_img
spot_img