8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBonobo už túto stredu a pod holým nebom
spot_img

Bonobo už túto stredu a pod holým nebom

imagesKoncert britského mága elektronickej hudby Bonoba sa uskutoční pod holým nebom. Manažment umelca na poslednú chvíľku „odklepol“ variantu, o ktorú sa usporiadatelia snažili od začiatku. Koncert Bonoba a slovenskej predkapely Fallgrapp, ktorý sa koná v stredu 13. augusta v bratislavskoej AEGON Aréne NTC, si tak fanúšuikovia budú môcť vychutnať v príjemnej letnej atmosfére bez nedostatkov typických pre uzavreté priestory.

Bonobo, aktuálny kráľ downtempa a triphopu, vystúpi v Bratislave so speváčkou Szjerdenne a kompletnou kapelou v rámci turné k aktuálnemu albumu The North Borders, jednému z najospevovanejších počinov na poli elektronickej hudby. Bonobo-mániu spustila okrem iného Simonova spolupráca so speváčkami ako Bajka, Andreya Triana či Erykah Badu, ale hlavne jeho cit pre tú správnu kombináciu triphopu a jazzu s tou najfajnovejšou elektronikou.

Bobobo – Cirrus


 

Domácim hosťom bude skupina Fallgrapp, ktorú si Bonobo vybral z širšej ponuky slovenských a českých interpretov. Fallgrapp je projekt okolo muzikanta Jureša Lišku, ktorý vystupuje momentálne v osemčelnnom zložení. Na koncertoch spája elektroniku s husľovým triom, vokálmi, bicími a gitarou. Fallgrapp je momentálne jednou z najvychytenejších domácich formácií na poli elektronickej a nezávislej hudby a určite sa bude snažiť pred svojím obľúbeným Bonobom ukázať to najlepšie.

Fallgrapp – I.N.A.


Predpredajové lístky na koncert Bonoba a Fallgrapp sú k dispozícii na stránke orepole.sk v cene 25 eur, na mieste bude vstupné 30 eur. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktorých majitelia budú mať rezerované sedenie v lóžach s výborným výhľadom na pódium a prístup do salóniku s občerstvením.

(TS – Ore Pole)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img