8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBratislavský koncert Jamesa Blunta sa už blíži - poznáme jeho špeciálneho hosťa
spot_img

Bratislavský koncert Jamesa Blunta sa už blíži – poznáme jeho špeciálneho hosťa

James Blunt Press Session 2013James Blunt vystúpi už budúci utorok 28. októbra 2014 v bratislavskej Aegon Arene. Špeciálnym hosťom anglickej hviezdy bude slovenská speváčka Zuzana Mikulcová so svojim akutistickým setom, na pódiu ju budú sprevádzať dvaja muzikanti.

Zuzana Mikulcová dlho pôsobila ako speváčka v rôznych kapelách, autorský projekt Zuzany Mikulcovej funguje približne rok a pol. Piesne žánrovo nedefinuje, vníma ich ako fúziu viacerých pohľadov a smerov, ale čo všetky piesne spája je istá výpoveď v textoch, ktoré píše v slovenčine. Zuzana pochádza z Rimavskej Soboty, hudbe sa venuje od detstva. Konzervatórium vyštudovala v Prahe odbor skladba a aranžovanie populárnej hudby a odbor populárny spev. Momentálne navštevuje VŠMU v Bratislave. Veľkým prínosom pre ňu bola spolupráca s kapelou Sanyland, po boku výborných muzikantov ako Juraj Griglák, Peter Binder, či Peter Szabados.

Zuzana Mikulcová – Neskoro


 

Nekorunovaný kráľ “slaďákov” James Blunt v Bratislave predstaví najmä hity ako You’re Beautiful, 1973, Goobye My Lover, Same Mistake, Wisemen, Stay The Night či Carry You Home. Štyridsaťročný rodák z anglického mesta Tidworth prinesie aj nové skladby z aktuálneho albumu Moon Landing, podľa ktorého pomenoval celé svetové turné “Moon Landing 2014 World Tour”.

James Blunt – Postcards


 

Z tejto nahrávky pochádza aj aktuálny hit Bonfire Heart, ktorý napísal spoločne s lídrom skupiny One Republic Ryanom Tedderom. V predaji v sieti Eventim.sk sú už len vstupenky na státie za 39,- eur. Sedenie aj VIP lístky sú už vypredané.

(TS – Tomáš Holetz – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img