8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyChiki Liki Tu- a s novým klipom k pesničke "Milenka" pobavili
spot_img

Chiki Liki Tu- a s novým klipom k pesničke „Milenka“ pobavili

chiki-liki-tu-a-videoklip-milenka

Kapela z východného Slovenska potešila svojich fanúšikov novým videoklipom k novému albumu “Slzy tvý mámy, Šedivý a spol.”, ktorý pokrstia v marci.

Ich špecifická tvorba sa vyznačuje kreativitou, dobrým rytmom, síce jednoduchšími textami, no na druhej strane humorom a originalitou. Rovnaké prívlastky má aj videoklip, v ktorom hrajú samotní členovia kapely. Ide o príbeh kapely, ktorá prežíva príchod na scénu a celosvetovú slávu. Na titulných stranách najčítanejších denníkov sveta, ale aj na Slovensku (ktoré sú jemne premenované, avšak vieme, o ktoré denníky presne ide) s výstižnými titulkami sa tak dozvedáme o osude tejto kapely, ktorej sa zo začiatku darí. Neskôr však prichádzajú škandály a kauzy, ktoré sprevádzajú kapelu, čo reputácii kapely veľmi nepomôže, no bulvár z nich žije. Video je možno výsmechom kapiel, ktorým stúpne sláva do hlavy, a tak rýchlo ako na scénu prišli z nej aj rovnako rýchlo odídu. Nielen v našich zemepisných šírkach sa bulvár živí práve titulkami plnými prešľapov verejne známych osobností, preto sa domnievame, že tento vizuál hovorí práve o tomto.

Chiki Liki Tu-a – Milenka

Hoci sa videoklip a text pesničky príliš nestotožňujú, faktom ostáva, že táto kapela sa zo scény odísť nechystá. Práve naopak, máme tu od nich niečo nové, svieže a úsmevné. Či už patríte medzi fanúšikov, alebo by ste si ich radi vypočuli, tak 7. marca sa v Randal klube bude krstiť nové CD.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img