8.6 C
Slovakia
nedeľa, 26 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyGot Blue Balls majú novinku a chystajú sa na európske turné
spot_img

Got Blue Balls majú novinku a chystajú sa na európske turné

got blue ballsSlovenská rocková kapela Got Blue Balls finišuje druhý album a dáva o sebe vedieť čerstvým singlom Mirror. Do konca roka sa fanúšikovia dočkajú ešte jedného videoklipu. Ten aktuálny je natočený Antonom Kajanom surovo, bez zbytočných a prehnaných postprodukčných úprav. Navyše to odkazuje na to, že kapela pracuje aktívne spôsobom DIY (čo si sám nespravíš, to nemáš). V týchto dňoch muzikanti finalizujú termíny pre svoje európske turné.

Nový album vyjde začiatkom roka 2015 a kapela ho sprístupní najprv v digitálnej forme cez iTunes, Deezer a Spotify. Vo februári budú k dispozícii aj fyzické nosiče. Got Blue Balls v tom čase odohrá slovenské turné a v apríli sa vydá po tretíkrát do Európy. Chalani z kapely majú dobré vzťahy s mnohými kapelami z európskej scény, ktoré si priebežne budovali napríklad aj tým, že niektorí z nich sú produkční na viacerých slovenských festivaloch a podujatiach.

Got Blue Balls – Mirror


 

Za posledné roky sa skupina predstavila aj na showcaseových festivaloch. Hudobníci priznávajú, že ich to nejako významne neposunulo, ale mali možnosť stretnúť sa s bookermi a ďalšími ľuďmi, ktorí im môžu zabezpečiť hranie v zahraničí. Ide to však veľmi pomaly, ak si to porovnávajú s výmenným hraním a komunikáciou s inými kapelami.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img