8.6 C
Slovakia
streda, 17 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyHviezdny projekt z Kapského mesta mieri na Slovensko
spot_img

Hviezdny projekt z Kapského mesta mieri na Slovensko

bratislavaOd vydania prvého albumu v roku 2006 sa značka Goldfish, za ktorou stojí dvojica hudobníkov Dominik Peters a David Pole, okamžite katapultovala z Kapského Mesta na svetové pódia. Slovenským fanúšikom sa v premiére predstavia exkluzívne 27. 11. v Ministry of Fun v Banskej Bystrici a 28. 11. v Majestic Music Clube v Bratislave. Ako hosť vystúpi na obidvoch koncertoch Peter Bič Project.

Ako zdôraznil Ľuboš Virág z agentúry Celebration, po celosvetovom úspechu Goldfish nikoho neprekvapilo, že v minulom roku zahviezdili v susedných Čechách a vysoko nastavenú latku chcú potvrdiť aj na Slovensku.

Goldfish – Take Back Tomorrow


 

Goldfish v sebe spájajú v prvom rade muzikantský cit, ktorý na koncertoch premieňajú na brilantnú vzrušujúcu šou. Hoci základy ich tvorby sú postavené na elektronike, tanečnú produkciu dvíhajú na nový level používaním živých nástrojov, vďaka čomu získavajú skladby originálny rozmer. Keďže D. Peters a D. Pole majú ako vyštudovaní multiinštrumentalisti hudbu pod kontrolou, neboja sa s istotou im vlastnou experimentovať.

Goldfish – Crunchy Joe


 

Talent, charizma a energia z nich robia v očiach kritikov, fanúšikov, ale aj kolegov rešpektované duo. Goldfish sú v každom prípade skvelou adresou, kde sa dokonalý zážitok nikdy neminie.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img