8.6 C
Slovakia
utorok, 28 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyJames Blunt si zachránil kariéru a jeho výslnie zažije aj Slovensko
spot_img

James Blunt si zachránil kariéru a jeho výslnie zažije aj Slovensko

untitledSpevák JAMES BLUNT vydáva reedíciu minuloročnej platne Moon Landing. Nová verzia obsahuje naviac živý záznam na DVD a niekoľko nových piesní. K dispozícii bude 3.11.2014.

Minulý rok si James Blunt zachránil kariéru, keď dokonale „resuscitoval“ albumom Moon Landing. Štvrtý radový album je na ostrovoch platinový a úspech slávil aj v krajinách ako je Nemecko alebo Rakúsko. Dobre si vedie aj u nás na Slovensku, kde bodovali single Bonfire Heart, Heart To Heart a Postcards (nedávno ešte najhranejšia pieseň u nás). Na aktuálnej reedícii, ktorá je označovaná ako Moon Landing (Apollo Edition), spevák zaradil hneď niekoľko bonusov.

James  Blunt – Postcards


 

Priaznivci tu nájdu tri skladby, ktoré pôvodne vyšli ako súčasť limitovanej verzie albumu (Telephone, Kiss This Love Goodbye a Hollywood), päť úplne nových skladieb (Smoke Signals, When I Find Love Again, Breathe, Trail Of Broken Hearts a Working It Out) a tiež živý DVD záznam z tohtoročného vystúpenia na švajčiarskom festivale Paléo.

James Blunt – When I Find Love Again

https://www.youtube.com/watch?v=LhWrLiASaQo


 

Album vychádza len niekoľko dní po jeho návšteve Bratislavy, kde vystúpi 28.10.2014 v Aegon Arene NTC. Spevák upozorňuje na reedíciu novým singlom When I Find Love Again.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img