8.6 C
Slovakia
streda, 19 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyKorben Dallas a Zrní na spoločnom turné aj s novými skladbami
spot_img

Korben Dallas a Zrní na spoločnom turné aj s novými skladbami

Korben Dallas + Zrni vizualKorben Dallas v týchto dňoch finišujú s prácami na treťom albume, ktorého vydanie je naplánované na október. Album sa bude volať Banská Bystrica a rovnako ako predchádzajúci album Karnevalová vrana vyjde na labeli Slnko Records.

Nový album Korben Dallas predstavia na sérii spoločných koncertov s českou skupinou Zrní. Spolupráca oboch kapiel sa začala na jar tohto roku, kedy si Korben Dallas zahrali ako hostia na koncertoch Zrní v Českej republike. Na jeseň sa garde obráti a obe skupiny sa spoločne predstavia v štyroch slovenských mestách. Koncert v bratislavskom MMC bude zároveň krstom nových albumov oboch kapiel, keďže aj Zrní prichádzajú na jeseň s albumovou novinkou pod názvom Následuj kojota. Okrem Bratislavy sa ďalšie spoločné koncerty uskutočnia v Žiline, Košiciach a Prešove. Vstupenky na koncerty sú už k dispozícii v predpredaji v sieti Ticketportal.

Korben Dallas & Zrní – tour 2014 teaser

[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=OUe06C44oXk‘]


 

Kladnianska skupina Zrní dnes patrí medzi stálice českej alternatívnej scény. Prelomový album Soundtrack ke konci světa jej vyniesol cenu Anděl za objav roka 2012. Na Slovensku zaujali mnohých fanúšikov skvelým vystúpením na minuloročnej Pohode.

Zrní – Rychta

[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=ejsJQw_XgHU‘]


 

Aj Zrní vydávajú na jeseň nový, v poradí štvrtý štúdiový album pod názvom Následuj kojota. Album vychádza 12. septembra a jeho slovenský krst prebehne tiež na koncerte v MMC 29. októbra.  

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img