8.6 C
Slovakia
utorok, 5 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyLegendárna chlapčenská kapela The Monkees vydáva nový album

Legendárna chlapčenská kapela The Monkees vydáva nový album

The_Monkees

Prežívame dobré časy? Legendárna americká kapela Monkees si myslí, že áno a svoj názor bude prezentovať na novom albume Good Times! Zdá sa to neuveriteľné, ale The Monkees oslávili päťdesiate výročie a stále sa nechystajú do dôchodku.

The Monkees boli prvou kapelou, ktorá vznikla „na objednávku“. Americkí producenti chceli vytvoriť odpoveď na britských The Beatles a podarilo sa. Micky Dolenz, Peter Tork, Michael Nesmith a Davy Jones sa predtým nepoznali, no vďaka konkurzu začali tvoriť piesne a televízny seriál odštartoval ich úspešnú kariéru. Aj keď bol Monkees vykalkulovaný projekt, napriek tomu mal svoju kvalitu a získal si srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Tých najprv zranilo niekoľko rozchodov a predovšetkým smrť lídra Davy Jonesa, ktorý zomrel v roku 2012 na infarkt.

The Monkees – I´m a Believer

The Monkees sa rozhodli pokračovať v trojici a oslavy 50. výročia, ktoré oslávili minulý rok, zavŕšili vydaním  dvanásteho štúdiového albumu. Good Times! potešilo všetkých milovníkov starého mersey soundu a kvalitných vokálov. Časť skladieb pochádza z archívu, časť vznikla iba prednedávnom.

The Monkees – You Bring The Summer

spot_img
spot_img
spot_img