8.6 C
Slovakia
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyLive Nation uvádza - pražský koncert art rockového giganta YES
spot_img

Live Nation uvádza – pražský koncert art rockového giganta YES

5cad9362-3292-4105-a86a-b75a72ac6df0Rocková legenda YES už tento piatok sa predstaví v rámci turné Set for Triple-Header 2014 v pražskom Kongresovom Centre. Držitelia niekoľkých ocenení Grammy awards, rockové stálice, kapela YES, oznámili termíny európskej časti Set for Triple-Header 2014 tour. Kapela predstaví tri najvplyvnejšie rockové albumy, The Yes Album, Close to the Edge, a Going for the One.

Na tomto turné sa fanúšikovia môžu tešiť na celkom nový, unikátny zážitok, keďže YES má v pláne predstaviť tri z ich najpopulárnejších albumov v ich úplnej celistvosti. Konkrétne ide o The Yes Album, Close to the Edge, and Going for the One.

Yes – Owner Of A Lonely Heart


 

Členovia kapely Chris Squire (basgitara), Steve Howe (gitara), Alan White (bicie), Geoff Downes (klávesy), a Jon Davison (spev) potešia publikum svojou tvorbou za posledné štyri dekády.

Yes – And You And I


 

Môžeme sa tešiť na klasické hity vrátane skladieb “Yours is No Disgrace,” “I’ve Seen All Good People,” “Starship Trooper,” “Close to the Edge,” “And You And I,” “Going for the One,” “Wonderous Stories,” “Awaken,” a mnohé iné. Na dôvažok, YES bude hrať skladby presne v poradí, v akom sa objavili na štúdiových albumoch.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img