8.6 C
Slovakia
sobota, 20 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyLove My Science hibernuje v šatníku a (ne)čaká čo život ponúkne
spot_img

Love My Science hibernuje v šatníku a (ne)čaká čo život ponúkne

Kým ostatní skrývajú svojich démonov, niekto s nimi žije v jednej skrini. Aspoň takto prezentuje svojich kostlivcov v najnovšom videoklipe k skladbe Hibernation one – women projekt Love My Science.

Love My Science, ktorý prepája rôzne dark elektro štýly, prináša nový videoklip Hibernation. Ide o  skladbu z nového albumu Perfect Disorder. Je reakciou na dynamickú dobu a súčasnú ťažkú situáciu. Predstava, že to bude už iba lepšie je ilúzia schovaná v šatníku, ktorú sa snažíme nepustiť na povrch.

„Skladba je o gigantických rozmeroch, priestoroch, ľudskom objatí a šťastných tvárach, ale ako vieme, opak je pravdou (aspoň pre obyčajných ľudí). Žijeme na pár metroch štvorcových, natlačení na seba, bez ľudského dotyku. V tejto pretvárke a nepohode fingujeme šťastné tváre, životy plné záujmu a lásky, ale v skutočnosti len hibernujeme, prežívame a namiesto lásky a pochopenia dostávame iba facky a lacný sex.

Na začiatku marca vyšiel debutový album Perfect Disorder (TC Lemons recording studio – zvuk a mastering Filip Pokorný), ktorého ústrednou témou je konfrontácia jednotlivca s modernou spoločnosťou. Novinka prináša spolu trinásť trackov a poslucháča prevádza rôznymi žánrami od synthwave cez indie, deathrock či electroclash.

MLČÍME, IMITUJEME JEDEN DRUHÉHO. NAJLEPŠIE JE OTVORIŤ SVOJU MYSEĽ, VYSAŤ Z NEJ ŽIVOT A HIBERNOVAŤ, V PODSTATE NIČ NEROBIŤ, LEBO AJ TAK NA NIČOM NEZÁLEŽÍ,“ TAKTO TVRDO A IRONICKY POMENOVÁVA SYMPTÓMY DNEŠNEJ DOBY INGE RUDAVSKÁ Z PROJEKTU LOVE MY SCIENCE.

Všetky piesne pritom spája práve elektronický zvuk, za ktorým stojí všestranná Ingrid Rudavská, ktorá tvorí hudbu, aranžmány, texty v anglickom jazyku a v súčasnosti ich aj sama prezentuje.

Na začiatku marca vyšiel debutový album Perfect Disorder (TC Lemons recording studio – zvuk a mastering Filip Pokorný), ktorého ústrednou témou je konfrontácia jednotlivca s modernou spoločnosťou.

Novinka prináša spolu trinásť trackov a poslucháča prevádza rôznymi žánrami od synthwave cez indie, deathrock či electroclash. Všetky piesne pritom spája práve elektronický zvuk, za ktorým stojí všestranná Ingrid Rudavská, ktorá tvorí hudbu, aranžmány, texty v anglickom jazyku a v súčasnosti ich aj sama prezentuje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img