8.6 C
Slovakia
pondelok, 20 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyMartin Chodúr vydáva svoj tretí sólový album
spot_img

Martin Chodúr vydáva svoj tretí sólový album

01. A Obal CD Martin Chodúr 3Martin Chodúr, to je prvá československá superstar. Nedávno, presne 13. Novembra, teda v dobe aktuálne vrcholiacej súťaže československej Superstar, vydal Martin Chodúr už svoj tretí autorský album s názvom Martin Chodúr 3, ktorý sám charaktrizuje nasledovne:

„Nový album je pop rockový, celý v češtine a na rozdiel od mojich predošlých dvoch albumov som chcel, aby sa na ňom všetko čo najviac sústredilo na môj hlas. Ku všetkým piesňam nového albumu som si napísal hudbu i texty ja sám. Plánujem koncertné turné k novému albumu v Čechách i na Slovensku, a priznávam, že mám chuť vystúpiť i na nejakom zahraničnom festivale. Novinári sa ma čas od času pýtajú, či moja súčasná tvorba odzrkadľuje to, čo práve prežívam. A ja odpovedám, že áno i nie. Nie som totiž autor, ktorý by nutne popisoval vo svojich piesňach iba udalosti zo svojho života“, uzatvára Chodúr.

Martin Chodúr – Až do nebe

Hudobník má blízky vzťah k hovorenému slovu a textom, o čom rozpráva: „Texty vytváram v explózii určitých nálad, ako mojich pocitov, tak vecí, ktoré prežívam. Veci, ktoré sú v mojich predstavách, a ktoré sú ovplyvnené mnou prečítanými knihami, hudbou, ktorú som v tom období počúval, alebo obrazov, ktoré ma oslovili. Výsledná pieseň je potom vlastne zmesou tohto všetkého. Finálnu “príchuť” jej potom dodáva nálada melódie a doprovodu. Nikdy nezabudnem, odkiaľ som prišiel na výslnie a že moja úloha tu je spievať. Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí mi veria, ktorí ma podporujú a ktorí stále radi poslúchajú môj spev. Budem sa snažiť nesklamať ich!“

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img