8.6 C
Slovakia
sobota, 18 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNeľútostný predveľkonočný večer v Collosseu!
spot_img

Neľútostný predveľkonočný večer v Collosseu!

autor: Patrik Šedo

Pre niekoho je Veľká noc sviatkom odriekania a pre iných zase naopak. Každopádne, štvrtok 18teho apríla bude pre mnohých sviatkom neľútostných melódií, oslava vzbury a (ne)bezpečne zdravej agresie.

Trojica kapiel, z ktorých každá pochádza z iného kraja, zaručene každému vynahradí tie dve hodiny vo fitku, na ktoré každý z nás cez sviatky zabudne. Ako prví sa na pódiu objavia Get The Shot – Kanaďania z Quebecu, ktorých priamočiary hardcore thrash pripraví pôdu na špinavo pomalý diktát od Nasty z Belgicka. Nasty tvoria vrchol európskej beatdown scény, a ako ich žáner napovedá, treba sa pripraviť na poriadny výprask, ktorý zaručia aj bez korbáča.

Nasty – Slaves To The Rich

Ako vrchol koncertu vystúpia legendy novodobého, ale tradíciám stále verného hardcoru – Stick To Your Guns z Californie. Slnečný štát v nich zakorenil dynamiku, ale aj dravosť a energickosť. Chalani sú momentálne jednými z tých, ktorí udávajú smer hardcoru na celom svete. Tvrdou prácou a dlhodobou prítomnosťou na scéne si vybudovali povesť a silnú fanúšikovskú základňu. Ich živé vystúpenia sú plné priateľskej energie, pocitu spolupatričnosti, ale aj potu a vyčerpávajúcej dynamiky.

Takto to bez pochýb bude vyzerať nasledujúci štvrtok v Collosseu aj vďaka Nasty, Get The Shot a samozrejme aj Obscure Promotions, ktorí sem prinášajú tie najkvalitnejšie mená. Určite večer príďte a zažite súboj melódií a živelnosti!

Stick To Your Guns – We Still Believe

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img